Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van valakinek valami jó tanácsa zárkózott pasihoz?

Figyelt kérdés

Sztori röviden, van egy munkatársam, akit nagyon szívesen megismernék. Nem ugyanazon a részlegen dolgozunk, és én ráadásul csak diákmunkaként dolgozom ott, így leginkább a dohányzóban futunk össze, mivel azon keresztül jut be az ember az épületbe. Mivel nem dohányzom, így eddig nem nagyon volt alkalmam "csakúgy" ott maradni, egyik munkatársnőmet szoktam lekísérni, mikor ugyanakkor dolgozunk. A srác, nagyon zárkózott, néha van egy-egy vicces megjegyzése, mivel engem "nem ismer" így hozzám közvetlenül nem beszél, a köszönésen kívül, de ha társaságban ott vagyok a dohányzóban akkor látom mások előtt milyen humoros és okos fiatalember. Az a problémám, hogy nagyon nehezen enged közel magához másokat, sajnos nem tudom milyen okból. Nemrég múlt 30, én most vagyok 22, úgyhogy szerintem a korkülönbség közöttünk nem vészes. Amit még tudok róla, hogy otthon lakik, és lassan 6 éve nem volt kapcsolata egy rossz párkapcsolat miatt.

Valakinek van valami tippje hogyan kerüljek közel hozzá?



2019. jan. 22. 17:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Ne haragudj de szerintem ott mas baj van....es nem biztos hogy megeri egy iylen utan futni
2019. jan. 22. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Egyszerű: neked kell kezdeményezni, mert ő nem fog. :)
2019. jan. 22. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!