Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Már rég óta úgy érzem hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már rég óta úgy érzem hogy sosem lesz barátnőm. Szerintetek is bejött a megérzésem?

Figyelt kérdés

Nagyon introvertált személyiségem van. Keveset beszélek, meg igazából alig van valaki akivel tudnék beszélgetni. Már rég óta olyan 16 éves korom óta azt érzem hogy nekem sosem lesz barátnőm. Amiatt gondolom ezt, mert nem nézek ki olyan jól, nem vagyok érdekes ember. Meg úgy éreztem hogy nem érdemlek meg egy lányt sem. Régebben így gondoltam. Nagyon önbizalom hiányos voltam, és zavarba voltam ha beszélni kellett.

Most 21 éves vagyok, és az 5 évvel ezelőtti személyiségemhez képest sokkal jobb lettem. Már nem vagyok annyira önbizalom hiányos, sportolok, nem vagyok annyira vékony. Meg nem jövök zavarba ha beszélni kell. Viszont barátnőm még mindig nincs, és esélyt sem látok arra hogy legyen valamikor a közeljövőben. Egyszerűen azt érzem hogy nincs lehetőségem hol megismerni.

Régebben bele törődtem abba hogy egyedül fogok élni. De most úgy érzem hogy megbolondulnék ha nem lenne soha

barátnőm.


(Viszont van egy dolog aminek örülök nagyon, és ad egy kis reményt. Az pedig az hogy voltam már lánnyal, nem is eggyel:) )


21 éves vagyok.


2019. jan. 23. 18:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát, akkor mondjuk el kellene járni valahová és ismerkedni, személyesen(!) kezdeményezni nőknél. Ilyen egyszerű a megoldás. :)
2019. jan. 23. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha nincs barátod/barátaid, akkor keress valami érdeklődési kört, új hobbit, ami által tudsz szerezni.
2019. jan. 23. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

"voltam már lánnyal, nem is eggyel"

Akkor mi a gond? Ha le tudsz fektetni csajokat, miért ne lehetne barátnőd, akivel randizhatsz is? Hacsak nem arról van szó, hogy prostival voltál...

2019. jan. 23. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem, nem fizetős volt. Viszont nem randiztunk, a neten ismertem meg őket, és szimpatikus voltam nekik és hamar megtörtént a dolog:)
2019. jan. 23. 19:04
 5/6 anonim ***** válasza:
Lehet hogy csak nem veszed észre azt akinek tetszel. Próbálj jobban figyelni a jelekre. Ha meg valaki megtetszik és ő is ad jeleket kezdeményezz nála, beszélgess vele aztán alakul ahogy alakul🙂
2019. jan. 23. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Manapság én úgy vettem észre, hogy egy pasinak nem igazán kell/érdemes várnia jelekre. Mert nem úgy van már mint régen... Vagyis régen ezeknek nagyobb jelentősége volt, és jobban is jeleztek a lányok. Ha valaki szimpatikus neked kell lépni, nem valami isteni jelre várni. Főleg, ha félénk a lány, akkor aztán várhatsz jelekre. :D
2019. jan. 24. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!