Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Badoo -n miért titkolja minden csaj a testsúlyát?

Figyelt kérdés
De még a vékonyak is. Ami szerintem tök felesleges, mert egy szám önmagában nagyon keveset mond. Vagy ez a weboldal műve?

2019. jan. 25. 22:12
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyrészt fotóról jó esetben látszik, rosszabb esetben pedig nem ha ott is titkolva van akkor egyértelmű hogy oka van.
2019. jan. 25. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Pedig még le is írtad. Egy szám egyáltalán nem jó kiindulási pont. Persze a végletek megmutatják. Tehát egy 160 cm + 100 kiló árulkodó.


Viszont odaírja a csaj, hogy 170 cm + 70 kiló. Ő lehet duci és sportos is.

Ahogy egy 160 + 55 kilós is lehet duci és vékony is.


Teljesen fölösleges leírni a súlyát. Főleg, ha képen látszik az alakja. Fölösleges adat.

2019. jan. 25. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Karena26 ***** válasza:
100%
Ahogy ti is mondtátok: a legtöbb esetben felesleges adat.
2019. jan. 25. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
70%

Ha látod, akkor tök felesleges.

32/f

2019. jan. 25. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
7%
Dagadt.
2019. jan. 25. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
13%
Blablabla! Milyen képről beszéltek? A többség régi képet tesz fel, amin még ki is néz valahogy. Totál felesleges minden ilyen társkereső! Élőben 1000-szer jobb!
2019. jan. 25. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
90%
Talán mert nem vágómarhák, hanem emberek?
2019. jan. 25. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Az ember ott kezdődik, hogy felvállalja magát. A külsejét éppúgy, mint az érzelmeit. Aki erre nem képes, az GYEREK.
2019. jan. 25. 22:44
 9/10 Clay Morrow ***** válasza:
18%
Ott a nők 98%-a proli cigány illetve idős néni.
2019. jan. 25. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
93%

Badoo-t használtam én magam is, nőként, és nem volt kiírva a súlyom.

4 évig versenyszerűen sportoltam. A versenysúlyom 175 cm-hez 80 kiló volt, nem ment lejjebb soha, pedig lett volna mitől. Mondd, mit kezdesz ezzel az infóval? Elkönyvelsz, hogy dagadt vagyok? Hisz nem is láttál még...

Ideje lenne megjegyezni, hogy a kiló csak egy szám és semmit nem mondd el. A ruhaméret sokkal inkább.

Egy volt edzőtársam kevesebb kiló volt és alacsonyabb is, de sokkal nagyobb darab nálam.

Hiába mondja el bárki, hogy hány kiló... Ha nem egy végletet mond (160/115), akkor cseszheted, mert az se mindegy, hogy a felesleg - esetemben >hivatalosan< az a 10 kiló plusz - hol, hova és milyen mértékben rakódik le.

Lehet, hogy te magát a számot soknak, kevésnek vagy átlagosnak ítéled, de amíg nem látod a számhoz tartozó alkatot és alakot, addig ugyanúgy egy szám marad - legalábbis szerintem.

Hentesnél sem mindegy, hogy a 2 kiló sertéslapocka nagyja zsír, vagy hús...

2019. jan. 25. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!