Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hány éves korig ítélnek el az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány éves korig ítélnek el az emberek megérzések alapján?

Figyelt kérdés

Az az érzésem, hogy még 23 évesen is a legtöbb lány egyszerű sablonok alapján él és sztereotípiákra épít.


Matematikát tanulok mesterszakon és szeretem. Beszéltem egy pszichológushallgatóval, akinek egyből az jött le, hogy valószínűleg milyen üres lehet az életem. Ez nem így van, vannak barátaim, vannak hobbijaim, és emellett szeretem is, amit csinálok. Néha ha kitalálok valami érdekes problémát azt ki is szoktam magamnak szamolni, de ebben mi a rossz? Ugyanolyan időtöltés, mint keresztrejtvényt kitölteni, vagy gépen játszani, vagy sorozatot nézni. Mindenesetre ez volt, ami miatt esélyt sem adott az ismerkedésre, ami kicsit ironikus, mert pszichologusként nem kellene előítéletesnek lennie.


Nem is érzem hatalmas veszteségnek őt, de már egyre elviselhetetlenebb, hogy általánosan is folyamatosan éreztetik velem ezt a lesajnálást, amiért merek más lenni.


Legtöbb embernél még ilyen korban is túl nagy hangsúly van felszínes dolgokon, és ami nem fér be a maguk kis buborékjukba, arról nem is vesznek tudomást. Csak ezzel az a baj, hogy ők vannak többségben.



2019. jan. 26. 12:37
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Egy szó mint száz: Melletted gondolkodnia is kéne, nem csak "keringeni" a saját világában (ezzel senkit nem szeretnék megsérteni), nyilván valami köré burkolva, lehet nem is tudatosan szépen kimagyarázza... Igen, ők vannak többségben.
2019. febr. 18. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!