Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért reagált így a pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért reagált így a pasi amikor elhívtam kávézni?

Figyelt kérdés
Ugyanazon a munkahelyen dolgozunk mind a ketten. Amikor oda került hozzánk első perctől kezdve szimpatikus volt. Az látszott rajta, hogy nagyon visszafogott és csendes de egyben jó szívű is és ha bármiben kell segíteni akkor segít mindenkinek. Észrevettük, hogy a nőkkel nagyon ritkán beszélget és a volt egyetemi csoporttársai is mondták, hogy az egyetemen is nagyon kerülte a lányokat. Én vettem a bátorságot és elhívtam kávézni. Ami ezután történt nagyon meglepett. "Azt mondta nekem, hogy kedves tőlem de Ő nem szeretne és találok tőle sokkal jobbat is. Nem érti, hogy mit láttam meg benne mikor nyilvánvaló, hogy nem vagyunk egy szint. Nem szeretne megbántani de a tények magukért beszélnek". Ezek után nem tudom, hogy mit tegyek.

2019. jan. 30. 10:49
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
86%

Önbizalma NULLA.

Ezen kívül lehet hogy már párszor átverték ismerkedés során.

Tudod a nők között kb. ugyan annyi a link alak mint férfiak között.

Legjobb ha hagyod.

Ha mégis rá akarsz hajtani, akkor elegyedj vele minél többször beszélgetésbe, lehetőleg nosolyogva. A legjobb, ha akkor "kapod el" mikor épp elmenne, és együtt mentek egy ideig haza, ott a munkatársak nem hallják ha elhívod valahova, mert lehet ez feszélyezi.

25/F

2019. jan. 30. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
50%
Meleg.
2019. jan. 30. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
69%
Vagyis nem vagytok egy szinten,de nem azért mert az önbizalma nulla,hanem mert Téged nem talál elég méltònak magához.
2019. jan. 30. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
82%
Az első három válasz és ezek tetszőleges kombinációja :D
2019. jan. 30. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
64%
Akinek nulla önbizalma van,és nem mer elvileg közeldni a nőkhöz,az nem ad neked ilyen részletes tájékoztatâst az elutasítâs okáról.(3)
2019. jan. 30. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
85%
Amùgy az egész egyetemi csoport egy munkahelyen dolgozik?
2019. jan. 30. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
93%
Vagy te vagy túl jó nő hozzá, ő pedig inkább nem megy bele, mert nem akar csalódni, vagy ő túl jó pasi hozzád.
2019. jan. 30. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Két korábbi csoporttársa dolgozik nálunk.
2019. jan. 30. 11:11
 9/22 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem is csak lekoptatott. Meleg nem lehet, mert azok szeretnek csajokkal barátkozni, vagy közli ha látja tévúton jársz, hogy mi a stájsz, majd a kávéztok egy jót.


A srác nemtudom mitől ilyen beképzelt, nem vagytok egy szinten. :D Nekem ilyet mondana valaki, egyből egyetértenék vele, ugyanis aki így gondolkodik az valóban nincs velem egy szinten...

2019. jan. 30. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
76%

Az első 2 sor olvasása közben már meg akartam kérdezni, hogy XY, te vagy-e az. Aztán rájöttem, hogy engem nő még nem hívott el kávézni, egyetemi csoporttársaimmal nem tartom a kapcsolatot, meg hát javarészt 8 általánost végzettekkel vagyok körülvéve munkahelyemen és annak közvetlen közelében.


Na, akkor mondom, mi a helyzet. Induljunk ki abból, hogy a srác ugyanolyan önbizalomhiányos, mint én, ebben az esetben szerintem elég egyértelmű lesz a képlet. Én valóban szép lánnyal nem akarnék rand... khm, kávézni, mert:

a) ő valószínűleg csak haverkodni akarna, én viszont nagyon gyorsan tovább akarnám vinni a szálat;

b) ha randinak is szánja, akkor is lehet, hogy meggondolja magát egy találkozás után, amikorra én már beleéltem magamat a dologba;

c) simán csak átverés (azaz ahogy a nők mondják, "flört") is lehet;

d) még ha feltételezzük is, hogy lenne ebből a dologból bármi, akkor is előkerülne kb. egy héten belül egy szépfiú, aki mindenben jobb nálam (külső, pénz, duma, munka, akármi, ami kell egy nőnek), én meg az első adódó alkalommal le lennék passzolva; alternatív megoldásként én lelki szemetesládaként funkcionálnék, miközben ők üvöltözve kúrogatják egymást.


Mind a 4 eshetőség megtörtént eset alapján íródott.


A srác előtt viszont emelem a kalapomat. Nemcsak megmentette magát egy iszonyatos pofára eséstől, téged pedig a fölösleges köröktől, eközben még higgadt és korrekt is volt.

2019. jan. 30. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!