Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem akarnak kapcsolatot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akarnak kapcsolatot a férfiak? Miért komolytalanok?

Figyelt kérdés
Nyilván nem általánosítani akarok. 30 éves nő vagyok,adok magamra, tanultam,tudok főzni, mégsem tudok nyár óta ismerkedni rendesen. Sajnos személyesen alig van esélye,kipróbáltam a netes ismerkedést. De azt vettem észre,hogy ritka,ha még randiznának is a férfiak. Napokig írogatnak, jól "elvagyunk" de semmi más. Tényleg csak a szex számít?
2019. febr. 3. 20:08
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
78%
Van akinek igen, van akinek nem. Én több olyan férfit ismerek aki komoly kapcsolatot keres.
2019. febr. 3. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
44%
Normális férfi nem nagyon megy netes társkeresőre, mert nagyon rossz ezeknek a híre.
2019. febr. 3. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
47%

A saját és nagyjából az ismerőseim nevében beszélhetek. Nálunk mindenki komolyat szeretne. Vannak viszont, akik nyitottak csak szexre is. Ez kb 50-50 arányban oszlik meg.


Az alap tézis viszont az, hogy (26-30 éves társaság) ismerkedéskor komoly a cél, viszont nem akárkivel.

2019. febr. 3. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
66%

Én is ezt veszem észre, csak fordítva, én fiú vagyok, nem akarna a lányok párkapcsolatot.

Persze biztos van olyan aki szeretne, csak nem találok.


21F

2019. febr. 3. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
42%

Én is komolyat szeretnék csak nincsenek lányok a környékemen.

28f

2019. febr. 3. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
63%
Inkább a nők nem akarnak kapcsolatot, én azt tapasztalom.
2019. febr. 3. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Csak egy példa: beszélgettek egész nap, három napig nem, majd megint ír reggeltől estig, megosztotok magatokról ezt-azt,majd megint napokig semmi. Ha fordít rád energiát,tetszel is neki elvileg,akkor ez mi..
2019. febr. 3. 20:33
 8/21 anonim ***** válasza:
78%
Kérdező, én pont nőknél tapasztalom azt, hogy egy darabig levelezünk, olyan mintha meglenne az összhang közöttünk, aztán egyszer csak a nő nem válaszol többet, köddé válik minden előzmény nélkül. A legutolsó levelemre nem válaszol semmit és kész...
2019. febr. 3. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Próbálok érdeklődni,de nem nyomulni. Viccelődni,nem tőszavakban írni. De mégse én hívjam már randira. Van most ez a srác,aki 2-3naponta keres. Ugyanott élünk szinte. Lehet,sok lányt hülyít,mert túl jó pasi. De akkor miert van neha ram szüksége
2019. febr. 3. 20:38
 10/21 anonim ***** válasza:
Személyesen ismerkedj.
2019. febr. 3. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!