Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért tartanak unalmasnak a nők?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tartanak unalmasnak a nők?

Figyelt kérdés

Tanult, értelmes, a karrieremben igen sikeres ember vagyok. Sok minden érdekel, rengeteg témához érdemben hozzá tudok szólni, legyen szó művészetekről, tudományról, társadalmi kérdésekről, vagy akár csak könnyed, mindennapi dolgokról. Nem félek magamról beszélni, ugyanakkor szívesen meghallgatom a másikat; kíváncsi vagyok, ki ő, honnan jött, hova tart. Az életemet sem mondanám unalmasnak, sokat utazom, vannak hobbijaim, mindig igyekszem fejlődni.

Mégis azt veszem észre, hogy a nők unalmasnak tartanak (?). Nem kérdeznek, semennyire nem teszik oda magukat, ha beszélgetünk, de a kérdésekre is csak egy-két szóban válaszolnak, már ha egyáltalán. Évente pár olyan nő van, aki mutat valamilyen érdeklődést.

Ez miért lehet?


2019. febr. 4. 13:22
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Azért, mert nem jössz be a nőknek. Lehet, hogy tényleg unalmas vagy de saját magadról ezt nem vagy képes észrevenni. De ha tegyük fel nem unalmas a társaságod, akkor is van egy oka annak, hogy "semennyire nem teszik oda magukat" a nők és nem kérdeznek tőled szinte semmit. Méghozzá az, hogy nem jön be nekik a kisugárzásod és szexuálisan nem vonzódnak hozzád. Az a pár nő, aki mutat érdeklődést, azt se érdekled, csak nem akarnak megsérteni és beszélgetnek veled szánalomból egy kicsit, vagy csak barátként kezelnek és nem férfiként.
2019. febr. 4. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
78%
Nem lehet, hogy rossz nőket veszel csak észre?
2019. febr. 4. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
17%
Mert nagyképűnek tűnhetsz,mikor ezeket elmeséled magadról,akkor is ha nem igaz.Olyan nőkkel találkoztál többségben,akik nem beszélgetni akartak,vagy nem tudtak,érdektelenek.És mivel van ellenpélda is,esetleg átlagban max keveseebb jóval akivel szót is tudtál érteni.Így ezt az unalmasat jól bemagyaráztad magadnak,holott ilyet nem mondott neked senki.Ilyen az ismerkedés van aki találkozik 100 emverrel,mire egy megfelel,valaki meg lépten-nyomon talál párt.
2019. febr. 4. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
18%
Ismerős a helyzet! Én már feladtam hogy megértsem a nőket ilyen téren! Olyan férfi vagyok, aki nem tudja őket levenni a lábukról, bármit csinálhatnék. Nem feltétlenül benned van a hiba.
2019. febr. 4. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
66%

" Ismerős a helyzet! Én már feladtam hogy megértsem a nőket ilyen téren! Olyan férfi vagyok, aki nem tudja őket levenni a lábukról, bármit csinálhatnék. Nem feltétlenül benned van a hiba."

Persze, véletlenül sem a kérdezőben van a hiba. A nők tehetnek az egészről, ugye? Te mit szólnál, ha egy nagyon kövér nő téged hibáztatna azért, mert nem jön be neked ő?

2019. febr. 4. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Kérdező, mennyire tudsz odafigyelni egy másik emberre? Úgy értem, mennyire tudsz teljes figyelemmel odafordulni egy másik ember felé és meghallgatni?
2019. febr. 4. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
0%
#5, hagyd már szegény kövér nőket! Miért velük példálózol? Szégyelld magad....
2019. febr. 4. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
23%
Amiért a férfiak is általában unalmasnak tartják a legtöbb dolgot ami a nőket érdekli de ez titok mert ha kiderül nem kapnánk pinát.
2019. febr. 4. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

"de ez titok mert ha kiderül"


A nők iskolázottabb többsége számára pillanatok alatt lejön.

2019. febr. 4. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Keress olyan csajt, aki értelmesebb, na meg milyen korosztály? Mert a fiatalabbaknál, ha nem vagy alfa menő, ki ha nem én egós selejt, akkor unalmas vagy.
2019. febr. 4. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!