Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az miért van, hogyha Tinderen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az miért van, hogyha Tinderen rájövök, gogy valaki kamu vagy éppen egy ismerősöm fotójával szórakozik, akkor mindjárt én leszek kamu?

Figyelt kérdés

90 % egy orbitális kamu. Eggyel találkoztam is volna, csak hát olyan személy nem létezik Magyarországon...


A második meg 4 házzal arrébb lakik. Nem jöttem rá, hogy a srác maga volt és stikában, mert barátnője van, vagy valaki ellopta a képér. Ment higy beteg vagyok, meg én vagyok a kamu... Mikor belinkeltem a profilt elhallgatott... Szerintem maga a srác volt...


Vannak itt még szépségek, csak túl hamar fedtem fel magamat.


Ilyenkor az a taktika, higy elkezdenem engem gyanusítani, hogy kamu vagy, mert 2008-as minőségű kép... Szánalmas, hogy ilyet hogy fel... Mikor a Tinder alapból torzít a minőségen...


2019. febr. 6. 22:41
 1/9 A kérdező kommentje:
Bocs, auto correct
2019. febr. 6. 22:42
 2/9 anonim ***** válasza:
???
2019. febr. 6. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom, én hamar áttérek Viberre, majd telefonálunk és találkozás minél hamarabb. Addig nem is igazán szeretek írogatni. legalább 50 pasival dugtam Tinderről. Nem tudom mit csinálsz rosszul.
2019. febr. 7. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Én arról beszélk, mikor valaki lebukik, hogy egy ismerősömnek adja ki magát, vagy az ő képeit használja... Akkor betámad, gigy én vagyok kamu... Szeretem lebuktatni az embereket, arra voltam kiváncsi, h tényleg ő sutyuvan, vagy lopja valaki a képeit...


Influenzásan itthon vagyok, unatkoztam, bem vártam semmit, röhögni...


Aztán valakivel még is lehetett volna, de ő egy orbitális kamu, nem létező személy. Vagy neked az is mindegy, hogy egy 30-as pasi helyett egy 200 kilós fokhagymaszagú 50 éves pankrátpr jelenik meg, csak dugjon meg???

2019. febr. 7. 01:51
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom, én levágtam azonnal, ha valaki kamu volt. De szerintem mindenkinek van más okos telója, én sima videóhívást indítok és annyi, halljuk egymás hangját, látjuk egymást. Ha nincs benne, akkor helló. Nem kell ezt túlbonyolítani. Meg én nem beszélgetek napokat, volt hogy épp nyaralni mentem és 2 hétig nem dumáltunk, szóltam, amikor hazaértem.
2019. febr. 7. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
53%
WTF?
2019. febr. 7. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ezen mit nem lehet érteni??
2019. febr. 7. 07:44
 8/9 anonim ***** válasza:
LOL
2019. febr. 7. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Kezdem sejteni mit akar a kérdező.

A kérdés a saját szavaimmal: miért van az, hogy ha tinderen van egy match, akkor arról előbb-utóbb kiderül hogy nem az a személy mint a képen/korábbi képeket rakott fel/kamu adatokat adott meg?

Válaszom: mert a Tinder kb. semmilyen profilt nem töröl. Én férfiként csak a fent lévő nőkről tudok nyilatkozni, de alapvetően 3 kategória van: Instás magamutogatók (azonnal balra), normális profilok (jobbra), kép nélküli profilok (balra).

Gondolom férfiakból is vannak magamutogatók, és kérdező te csak ezeket húzod jobbra, a normális profilokat nem, aztán csodálkozol ha kiderül hogy átvertek. Tinderezni és érdemes kicsit ésszel.

2019. febr. 8. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!