Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire jó ez, amit a sok " magányos, , ember csinál itt nap mint nap?

Figyelt kérdés

Kérdezem ezt úgy, hogy valamikor én is ilyen voltam, és ma sem erősségem bármiféle emberi kapcsolat kialakítása, de azért az ember tanulja meg elfogadni a sorsát, ha már tenni lusta vagy képtelen ellene. Én mondjuk tudtam tenni ellene, találtam párt 2 évig tartott, és rájöttem hogy nem nekem való ez, és mégcsak meg sem oldja a problémákat. Csak azt képzelik sokan hogy egy ember megoldhatja a lelki problémáikat de nagyon tévednek. De nem is ez a lényeg hanem az hogy már a magamfajta embereket is irritál ez a nyomozás amit minden nap itt élnek ki....

És persze ezzel általános sztereotípiák születnek azokkal az emberekkel szemben is akik nem ilyenek, csak ilyennek látszanak a külvilág számára. Vagy éppen az olyanokról mint én, akikről ránézésre nem mondaná meg senki hogy kevéssé vonzó külsőm ellenére szép nők érdeklődését is felkeltettem már, de aki ezt nem tudja rólam az persze valószínűleg azt gondolja, hogy itt egy gyk-s nyomorék aki alig várja hogy haza érjen és a napi klimaxát kiírhassa ide...

Szóval nektek szól ez az üzenet ti szánalmas lúzerek akik csak tényleg sajnaltatni tudják magukat, fejezzétek be ezt, mert semmi értelme csak lejártjátok vele magatokat és másokat is!!!

Élő példája vagyok, hogy nem feltétlen a kiváltságos szépség, hanem bennetek nincs elég ehhez az egészhez...

Ha meg nem vagytok hajlandóak elfogadni ezt akkor tegyetek ellene, de ne itt szítsátok már minden nap a nemek közötti feszültséget...



2019. febr. 10. 19:36
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
85%
Ez aranyos volt :) de nem fogják abbahagyni, élvezik a többiek figyelmét.
2019. febr. 10. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
79%
Itt szinte egytől egyig lelkisérültek vannak! És nem elég a lelki bajuk, de még ez a függőség is pluszban a nyakukon van. Egy kérdésből komplett jellemrajzot kreálnak a másikról és lehordják mindennek. A sok birka meg követi ugyanazt a példát. Szánalmasak tényleg és úgy nagyjából mindenki magából indul ki, amikor ismeretlenül bánt másokat. Számomra ez gusztustalan, még úgy is hogy arctalanul megy az osztogatás.
2019. febr. 10. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Bölcs tanács, de Te túl a nehéz éveken már másképp' látod azt, amiben benne voltál, és amilyen helyzetben azok benne vannak akik most magányosak, és lehetetlennek érzik a pártalálást.

Mindig az a nehéz helyzet amit most annak élünk meg. Amikor megoldódik, túl vagyunk rajta, már nem is látjuk annak.


Anno biztos Neked is mondták,hogy ne aggódj,majd hoz valakit a sors, mégis tetted.

2019. febr. 10. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Azt hogy én is voltam magányos nem úgy kell érteni, hogy ide jártam picsogni, hanem hogy rossz volt egyedül, de valahol belül éreztem hogy nem is annyira ez a bajom hanem, az hogy nem találtam meg önmagam és azt hittem ez hiányzik belőlem, a tapasztalás. De nem így van, azóta sem érzem magam többnek, most sincs senkim és valahol mélyen én is csak ember vagyok, így akaratlanul is felsejlik a magány de megtanultam kezelni, és máshol keresem a válaszokat :)
2019. febr. 10. 19:57
 5/15 anonim ***** válasza:
91%
Valahol le kell vezetniük a feszkót, inkább itt, minthogy ámokfutóvá váljanak.
2019. febr. 10. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Karena26 ***** válasza:
38%
Respekt.
2019. febr. 10. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Nem ámokfutó lesz belőlük hanem még nagyobb lelki toprongy, és még mélyebb depresszió vár rájuk, kb ennyit nyernek ezzel de választ nem. Aki egyedül nem érzi jól magát az kapcsolatban sem tudja, viszont energia vámpír lesz, amivel elűzi a párját.
2019. febr. 10. 20:06
 8/15 anonim ***** válasza:
94%
Na jó, de pl. az USÁ-ban több incel is lövöldözött már. Ahhoz képest pozitívum, hogy az itthoniak inkább itt mérgelődnek és hergelik egymást.
2019. febr. 10. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Jót nevettem azon, amit írtál, már ne is haragudj. Ahhoz képest, hogy te már "túl vagy" ezen az idiőszakon, indoktalanul nagy hangsúlyt fektetsz arra, hogy ki mit írogat itt gyk-n.

Egyáltalán miért böngészed folyton ezt a témakört, ha te már úgyesm akarsz kapcsolatot mert "nem neked való"?

Meg van ám egy nagyon egyszerű megoldás a problémádra.... NE OLVASD EL, AMI NEM ÉRDEKEL. Nagyon menőnek érezheted magad, hogy így arc nélkül beszólsz olyanoknak, akiknek a problélmáikkal nincs kihez fordulniuk, így itt keresik a megoldást, vígaszt, tanácsot... akár csak szimplán egy két jó szót emberektől...


A másik dolog, ami még szemet szúrt, ha valóban egészséges önbizalommal és társasági élettel rendelkeznél, ez a gondolat sor:

"Vagy éppen az olyanokról mint én, akikről ránézésre nem mondaná meg senki hogy kevéssé vonzó külsőm ellenére szép nők érdeklődését is felkeltettem már, de aki ezt nem tudja rólam az persze valószínűleg azt gondolja, hogy itt egy gyk-s nyomorék aki alig várja hogy haza érjen és a napi klimaxát kiírhassa ide..." eszedbe sem jutna.


Nekem még életembe nem jutott ez az eszembe, pedig elég sokat gyakorizok. Szóval szerintem van min elgondolkodnod, mielőtt beleáll másba itt.

2019. febr. 10. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Ezek már a végletek 🤣 azért maradjunk abban a világban ahol, nem lesz feltétlenül fűrészes gyilkos abból aki a világot okolja, egy mondvacsinált magyarázattal igazolva a saját fájdalmát 🤣🤣
2019. febr. 10. 20:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!