Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Néhány tippre, tanácsra lenne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Néhány tippre, tanácsra lenne szükségem. Hogy kezdjek bele?

Figyelt kérdés

Találkoztam most egy régi osztálytársammal, akivel 3 éve nem találkoztam, és olyan 5 éve nem beszéltem. Most viszont, hogy láttam, nagyon megtetszett, azonban nem tudtam vele beszélni, és annyira nem is mertem, a köszönésen kívül nem volt semmi más.

Facebookon ismerősök vagyunk.

Hogyan kezdeményezhetek vele beszélgetést? Mit csináljak?

21/F


2019. febr. 13. 19:12
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell ezt túlagyalni. Ráírsz, hogy örülsz a múltkori találkozásnak. Megkérded, hogy van, mit csinál, hogyan alakult az élete. ha rövid úton elhajt, akkor felejtős, de ha azt látod, hogy örömmel beszélget veled, akkor meghívod egy kávéra. Csak akkor beszélj magadról, ha kérdez, de inkább hagyd, hogy ő beszéljen magáról.
2019. febr. 13. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Még érdemben nem is beszéltél vele és máris megfelelési kényszered van. Gondolom azon parázol, hogy el ne rontsd, de így már előre elxarod az egészet. :) Beszélj vele lazán, úgy, mint ha nem is érdekelne igazából... :)) F
2019. febr. 13. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!