Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért ennyire letorzult a mai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ennyire letorzult a mai férfiak ideálja a nőket illetően? (VV Hunor szerint csak a plasztik nők szépek)

Figyelt kérdés

Az a srác hunor egy egész normális,csendes,aranyos fiú. Erre még ő is azt mondja ,hogy minden nő aki beköltözött a vv-be "csúnyácska" volt. és bement azaz Ági a pumped volt nője, aki olyan szinten szét van palsztikázva,hogy kb meg se ismernénk a gyerekkori képein szóval rá meg azt mondta,hogy na igen ő a szép nő,a többi csúnya. Pedig akik beköltözek lányok igencsak szépek voltak 1-2 leszámítva.

Ma már tényleg az a szép aki ilyen plasztik?

SZerinte csúnyácskák ezek a nők:

[link]

[link]

[link]


ez meg a szépség:

[link]


2019. febr. 15. 10:47
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Aki a valóvilágban szerepet vállal, az már kapásból nem normális. Vagy idióták, esetleg nárcisztikusak, általában azokat hozzák ki nyertesnek a szerkesztők.
2019. febr. 15. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
91%

Nekem még az első három is műnőnek érződik, de biztos azért mert zavar a sok smink a nőkön és úgy vagyok vele, hogy aki szép, az mindenféle kikenés nélkül is szép.


Az is kérdés persze, hogy a nők kiknek a véleményére kíváncsiak. Ha egy top vonzó férfi mondja, hogy neki milyen nő tetszik és milyen nem, akkor jön a felháborodás azoktól a nőktől, akik nem esnek bele a kategóriába. De egy nők számára nem vonzó férfi véleménye a nőkről meg nem érdekli a nőket.


Hunor nem csendes, normális, aranyos fiú, hanem egy magyar celeb, aki sok nő számára már önmagában csak az ismertsége miatt vonzó lesz és ezt kihasználva 50 nőt is megdönthet majd, miután kijött a villából.

2019. febr. 15. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:

Igazatok lehet. De ez szerintem nagyon durva,hogy ilyen egészen szép nőkre is azt mondja,hogy csúnya. Ma már elég divatos lett a nők ilyen szinítű megszégyenítése,kb ezzel a mondattal minden nőnek azt üzenik,hogy szaladj a palsztikushoz,mert másképp nem lehet szép csak csúnya.

Az a 3 lány smink nélkül is egész szép egyébként.

2019. febr. 15. 11:00
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
Ízlések és pofonok.Nekem egyik se tetszik azok közül akiket linkeltél.
2019. febr. 15. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:

Jó lenne ha nem a vv-ből indulnál ki. Itt az emberek (és a műsor) színvonala úgy zuhan mint a Niagara, ennél már csak a "máónkika" show van (vagy volt) lejjebb. Ide a legdegradáltabb, beteg emberek kerülnek. Én régebben is csak azért néztem hogy röhögjek rajtuk, de az utolsó két vv-hez már nem volt gyomrom. Az előzetesek, vagy ami pár perceket láttam belőlük, az bőven elég volt.

Tény hogy felborult az értékrend, de a vv ezt nagyon felnagyítja, ennyire azért (talán) még nem beteg a társadalom. Igaz, nem szeretnék újra 20 éves lenni, ott valóban túl sok a beteg...

34n

2019. febr. 15. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
23%
#3. Azért nem kell betámadni azt sem, aki átesett plasztikai műtéten. Gondolom azért, mert semmi önbizalma nem volt és ezt látta kiútnak. Elég szomorú mikor a nők szólják le a nőket ilyen dolgokért. Inkább össze kéne tartani.
2019. febr. 15. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
24%

A nők se jobbak!


Legyen a pasi magas, kockahasú, legyen dús haja, 30 centis marka...izé, farka, BMW,...

2019. febr. 15. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
6 én nem szóltam le a plasztikázott nőket!! Semmi bajom velük,én azokat a férfiakat szólom le akik szerint csak azok a nők a szépek és ezt hirdetik is.Ezzel üzenve nekünk többi nőnek,hogy érezd magad rosszul és ne legyen önbizalmad. Igen sajnos Ági is ennek lehet az áldozata ilyen környezetben volt,ahol azt látta csak plasztikával lehet érvényesülni és ezét is lett ilyen.
2019. febr. 15. 11:25
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
"Az a srác hunor egy egész normális,csendes,aranyos fiú." Ezek szerint nagyon nem :D
2019. febr. 15. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
7, ez szerintem nem igaz.Vannak ilyen nők akiknek ez fontos,de az átlagnak egyáltalán nem mérvadó.Manapság a nőknek is van szép karrierjük amiből megélnek,lehet régen ez így volt,hogy a férfi legyen gazdag és akkor jó party,de a modern világban ez inkább csak az olyan fiatal lányokra igaz akik nem akarnak dolgozni.
2019. febr. 15. 11:26
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!