Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tini vagy huszonéves lányok!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tini vagy huszonéves lányok! Van köztetek, aki vonzódik az érettebb (30-as,40-es) férfiakhoz?

Figyelt kérdés
Mekkora korkülönbségre vagytok nyitottak, és mire számítotok egy ilyen kapcsolatban? Csak szexuális alapon izgat vagy tartósabb viszonyt is el tudtok képzelni? Mennyire fontos a környezetetek véleménye? Aggodalmaskodó szülők, akik még gyereknek tartanak, irigykedő barátok, osztálytársak vissza tudnának tartani titeket vagy kitartanátok saját vágyaitok mellett? Életkort is írjatok!

2019. febr. 16. 17:33
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
70%

"irigykedő barátok, osztálytársak"


Konkrétan lesajnaljuk az egy ilyen evfolyamtarsunkat, és páran mondani szoktak neki, hogy itt a tata, siess.

2019. febr. 16. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
58%

Húszas éveim végén járok. Csak idősebbekkel volt kapcsolatom. Tizenöt év volt kb.

Nem érdekel mások véleménye. Azt irigylem, akinek van ideje foglalkozni az én életemmel. Kis időmilliomos lehet.

2019. febr. 16. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
35%

Ismerős mesélte, hogy amikor elkezdett dolgozni az egyik menő gimiben, hogy besült 2X is.


Az egyik esetben a lány ottfelejtette a telóját mikor ment haza, és ő utána szaladt, amikor odaért a kocsihoz látta, hogy a gimis lány, egy 50-es, Pírszbrosznen forma palival smárol a parkolóban.

A másik esetben meg egy másik lányt várta a szintén középkorú férfi a suli előtt, az ismerősöm meg a "Üdvözlöm apuka!" dumával nyitott.


De én is tapasztalom, hogy a mai lányok céltudatosak, okosak, érettek, és így keresik a FÉRFI társaságot!

2019. febr. 16. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
42%

Csak ilyen férfival tudtam elképzelni magam hosszú távon, párom 11 évvel idősebb. Mindig érettebb voltam a koromnál, a velem egykorú pasik nagy részét gyereknek érzem magamhoz képest. Nem működött velük hosszú távon, egyszerűen olyan érzés volt, mintha örökbe fogadtam volna egy gyereket.

A környezetünk véleménye soha nem érdekelt. Mindig megvolt a kellő önbecsülésem, soha nem érdekelt mások véleménye ha párválasztásról volt szó. Bár nem volt irigykedés, se a barátok, se a szülők nem ellenezték, mert a vak is látta, hogy tökéletesek vagyunk együtt.

21 voltam amikor összejöttünk, ő 32. 5 éve vagyunk együtt.

2019. febr. 16. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
16%
.
2019. febr. 16. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
47%
18 voltam, amikor összejöttem egy 29 éves pasival. 10 éve a férjem, van 2 csodás gyerekünk és a mai napig imádjuk egymást. 😊
2019. febr. 16. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
42%
Nekem szintén 11 évvel idősebb a párom. Mindig is az érettebb pasik érdekeltek. Már 10 éves koromban 30 körüli pasiba voltam szerelmes. Próbálkoztam régebben velem egyidősekkel, de nem láttam bennük a férfit gyerekes viselkedésük miatt.
2019. febr. 16. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
72%
Nem. Miért kéne egy negyvenes? Huszonévesekkel vagyok másokkal nem, egyáltalán nem vonzódok a negyvenesekhez.
2019. febr. 16. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
46%

Ezeknel a kerdeseknel az idosebb pasi es huszoneves fiu preferenciaja 70:30.


Illetve olyan sztorikat is olvasok, hogy a boltos 24 eves kiscsaj kezdemenyez a 40-es pasinal, akkor is, ha aputestu. Meg szegeny vagyok, es 25 eves a baratnom.


De a valo eletben ezeket nem erzekelem 35+-os ferfikent. Nalam nem kezdemenyeznek a penztaros csajok :D

2019. márc. 18. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
94%
Ismerek több ilyet is, de nem tartozom közéjük, a velem egykorúak és a nálam fiatalabbak jönnek be.
2019. márc. 18. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!