Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Akik ezt a nagy MGTOW ostobasá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik ezt a nagy MGTOW ostobaságot nyomják, nem veszik észre hogy mennyire gáz?

Figyelt kérdés

Egyértelmű: MGTOW = Incel.


Akit a nők semmibe vesznek és azt hiszi, hogy ha majd nem hajkurássza őket akkor láthatóvá válik. Meg ez a sok idiótaság, Red pill, Blue pill, Game...


Újságíró vagyok és sajnos a minap odakeveredtem a Ferfihang.hu-ra. Hát szörnyű, hogy a sima lúzerséget még lehet tetézni azzal, hogy rasszista, neonáci az illető. Gyakorlatilag a nők teljes lejáratása zajlik azon az oldalon, akkor mégis miért sóvárognak a p|na után? Ezek az én szememben senkiházi ganék. Alfáknak hiszik magukat, közben meg - az ő szavaikkal élve - omegák csak.


Valakinek van hasonló véleménye erről az MGTOW-ról vagy a ferfihang.hu-ról?


26N


2019. febr. 17. 14:44
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/75 anonim ***** válasza:
24%

Nincs igazad, a MGTOW nagyon nem egyenlő az incellel.

Én is MGTOW vagyok, 1. szintjén járok.

2019. febr. 17. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/75 A kérdező kommentje:
Hogyne lenne incel. 😀 A legtöbb magát MGTOW-nak valló gyűlölettel beszél a nőkről meg a sikertelenségről. Szidja az "alfákat", de ő a jófiú. Tipikus incel. Ne mesélje be senki se hogy nem, mert aki ilyen jelzőket aggat magára hogy MGTOW, ott már valami nem stimmel.
2019. febr. 17. 14:48
 3/75 anonim ***** válasza:
18%

Azt már megszoktuk, hogy minden kritikára csak incelezni tudtok, érdemi válasz vagy érv hiányában.


Kellemetlen lehet szembesülni azzal, hogy a férfiak öntudatra ébrednek és egyre inkább átlátják a nők játszmáit. Nyilván mindez csak addig működik, amíg van elég naiv, balek férfi.

2019. febr. 17. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/75 A kérdező kommentje:
A nők elhordása mindennek, a fizikai bántalmazásra buzdítás és az egyéb hímsoviniszta megnyilatkozás lenne az öntudatra ébredés? Mesélj még.
2019. febr. 17. 14:52
 5/75 anonim ***** válasza:
19%
A ferfihang.hu ahogy a neve is mutatja, férfiaknak szól, miért kell nőként odapofátlankodni? A szavaidból úgy látom nagyon nem tetszik hogy a férfiak egyre nagyobb hányada ismeri meg a valódi természeteteket. Érvek híján marad az esetlen lúzerezés. Ez nagyon gáz.
2019. febr. 17. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/75 anonim ***** válasza:
22%

4#, pont annyira buzdítanak bántalmazásra, mint ahogy a feministák koncentrációs táborba akarják zárni a férfiakat. Van néhány egyed, akinél elgurult a gyógyszer, azokat figyelem kívül kell hagyni.



A RedPill, MGTOW nem szól másról, mint leírja a nők szexuális stratégiáját, hogy a férfiak a kellő tudással nyertesként kerüljenek ki abból a játszmából, amit a nők tudatosan művelnek. A MGTOW ezen belül azt vallja, nem éri meg a vesződés a nőkkel.

2019. febr. 17. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/75 anonim ***** válasza:
78%
Én pont a napokban olvastam, hogy mennyi erőszakos bűncselekményt követnek el a hasonló oldalakhoz tartozók. És nem csak nők ellen. De természetesen ők rendes, kedves, szeretettel teli férfiak és a köcsög nők nem foglalkoznak velük meg brühühü... Baromi veszélyesek egyébként. Az ilyen oldalakon lévő férfiak nagy többsége agresszív pszichopata. Természetesen ez hátráltatja őket a társkeresésben is, nem pedig a csúnya gonosz nők. Egyszerűen nem tudom felfogni, hogy hogyan jellemezheti magát kedvesként, vagy jószívűként valaki, aki ilyen oldalakon buzdít másokat fizikai és verbális erőszakra.
2019. febr. 17. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/75 anonim ***** válasza:
21%
MGTOW és a ferfihang.hu nagyon nem ugyanaz...
2019. febr. 17. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/75 anonim ***** válasza:
25%

"A nők elhordása mindennek, a fizikai bántalmazásra buzdítás és az egyéb hímsoviniszta megnyilatkozás lenne az öntudatra ébredés"


Csakhogy a MGTOW nem erről szól. Az arról szól hogy nem fordítunk rátok figyelmet és nem támogatunk titeket.


Bojkottáljuk a nőket.


MGTOW szinttől függően van aki teljesen, van aki alkalmi kalandokba belemegy, de együtt élni, házasodni egy nővel egy mgtow követő pasi nem fog.


Gáz hogy egyre több pasi rájön hogy a nők játszadoznak csak velünk?

2019. febr. 17. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/75 anonim ***** válasza:
29%
az durva lenne, ha a kérdező tényleg újságíró lenne, és ennyire nem nézett volna utána a dolgoknak
2019. febr. 17. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!