Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Akik ezt a nagy MGTOW ostobasá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik ezt a nagy MGTOW ostobaságot nyomják, nem veszik észre hogy mennyire gáz?

Figyelt kérdés

Egyértelmű: MGTOW = Incel.


Akit a nők semmibe vesznek és azt hiszi, hogy ha majd nem hajkurássza őket akkor láthatóvá válik. Meg ez a sok idiótaság, Red pill, Blue pill, Game...


Újságíró vagyok és sajnos a minap odakeveredtem a Ferfihang.hu-ra. Hát szörnyű, hogy a sima lúzerséget még lehet tetézni azzal, hogy rasszista, neonáci az illető. Gyakorlatilag a nők teljes lejáratása zajlik azon az oldalon, akkor mégis miért sóvárognak a p|na után? Ezek az én szememben senkiházi ganék. Alfáknak hiszik magukat, közben meg - az ő szavaikkal élve - omegák csak.


Valakinek van hasonló véleménye erről az MGTOW-ról vagy a ferfihang.hu-ról?


26N


2019. febr. 17. 14:44
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/75 A kérdező kommentje:
Azért bojkottáljátok a nőket mert lesz/\rnak titeket :) Azt hiszitek, hogy ettől majd érdekesek lesztek, mert elmenekültök az incel életmódba, holott ugyanúgy csorgatjátok a nyálatokat a nőkre.
2019. febr. 17. 17:08
 22/75 anonim ***** válasza:
100%
Az MGTOW nem egy egységes "mozgalom", biztos vannak benne ilyen emberek is. Amúgy az újságírónak milyen precíz háttérkutatás alapján sikerült leszűrnie, hogy a válaszadók is feltétlenül MGTOW-ok? :D
2019. febr. 17. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/75 anonim ***** válasza:
26%
Újságíró a nők lapjánál :D
2019. febr. 17. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/75 anonim ***** válasza:
65%
Férfihang= Dackorszakos lúzerek gyülekezete
2019. febr. 17. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/75 anonim ***** válasza:
100%
MGTOW az pont nem az incel, ezt honnan veszed? Olvass már utána! Nekem 5 percembe se került. Az a baj, hogy nem tudod miről hablatyolsz, kevered a kettőt. Újságíróként erre nem veszed a fáradtságot, az elég szégyen.
2019. febr. 17. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/75 anonim ***** válasza:
94%

Az MGTOW az a nem akarok nőt akkor se ha én lennék az utolsó pasi a Földön mert utálom a nőket kategória.


Incel az a kényszerűen nőtlen nőkért rinyáló luzer.

A 2 élkepesztően nagy különbség.


Am felőlem mindenki úgy él ahogy akar, most ha valaki MGTOW legyen MGTOW régen ez volt az agglegény.

Am meg hol érdekel ?

2019. febr. 17. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/75 anonim ***** válasza:
100%
Édes Istenem mi megy itt... lehet fel kéne hagynom ennek az oldalnak a megnyitásával.
2019. febr. 17. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/75 anonim ***** válasza:
67%

Fogalmad sincs a MGTOW életfilozófiáról, de nem újdonság. Számos hozzád hasonló entellektüel szómenését olvasni szerte a világhálón, és egyvalami nagyjából közös bennetek: Nem tudjátok megkülönböztetni az enciánkéket az azúrkéktől.

MGTOW = Incel? Ebből látszik hogy legalább az egyikről kevesebb fogalmad van, mint nekem a szerves kémiáról (sanszos hogy a MGTOW lesz a nyertes).

Mond csak, készítettél már interjút valódi MGTOW-vel? Most nem a 17 éves Pistikére gondolok, akit elhagyott a barátnője és akkor ő most gyűlölni fogja a nőket a következőig. Igazira, aki hosszú ideig elemezte a saját és mások tapasztalatait, majd azt mondta: "akkor innentől a nők azt csinálnak amit akarnak, de nem velem", és ettől az elégtől egy újabb boci barna szempár sem tudja elterelni? Igazira, aki tényleg elkezdte járni a saját útját, és nem siránkozásban telik ki számára ez az életfilozófia?

Mindegy, nem várjuk el az ilyet egy újságírótól, szerintem is jóval könnyebb Claas Relotius útján járni.


Na de némi reflexió:


#11

- Járunk utcára, de legtöbbünket pont nem érdekli hogy ki kinek a kezét fogva kóricál. Ezekben a 3-asozásokban, 4-esezésekben meg végképp nem hiszünk. A szépség megítélése szubjektív. Ami neked 3-as, az a húgaimnak lehet akár 7,54-es is.

- Kérlek alássan, én nem vagyok se beteg (bár volt egy kis influenzám a múlt héten, de elmúlt), se nőgyűlölő pszichopata. Egyedül vagyok már 5 éve, MGTOW is vagyok, és a nőket is tisztelem (jaj, ha ezért a mondatért most az a 10%-nyi emberke is le fog pontozni, hogy megyek így, megtört lélekkel holnap dolgozni? :'( ). Segítek a húgaimnak a háziban, ha valamelyik nőstény ismerősöm Pestre látogat, alhat a kanapén. Csak az van, hogy nem engedem magamhoz közel őket -ezen nincs mit tagadni-, de sosem támadnék rá egy emberre sem ok nélkül (a nők részhalmazai az ember halmaznak). És tudod mit? Tudomásom szerint egy MGTOW ismerősöm sem bántalmazott még nőt (fordított felállásról nem tehetek ilyen kijelentést). De nyilván hazudok, hisz erről ismerszik meg egy magára valamit adó pszichopata, nem?


Áhh, de nem is szaporítom tovább a szót, úgy hallom elkészült a carbonara szósz ...a többit képzeljétek el.


MGTOW-nek lenni csodás \O/

2019. febr. 17. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/75 anonim ***** válasza:
70%
Az a baj, hogy hiába mondják itt sokan, hogy jajj a kettő nem ugyan az. Mégis incel módra gondolkoznak és élnek. A "jajj nem kell nekem nő, egyáltalán nem foglalkozom velük" egyszerű kamu. Ugyan úgy ugranának, ha bármilyen nő foglalkozna velük. Egyszerű menekülés ez az ideológia. Sokkal könnyebb azzal nyugtatni magadat, hogy áhh én azért nem kellek a kutyának se mert én nem foglalkozom a nőkkel. Ugyan úgy mély lelki sérülés van mögötte, és ugyan úgy erre vágynak. Csak könnyebb így elviselni.
2019. febr. 17. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/75 anonim ***** válasza:
100%
# 29 A kettő tényleg nem ugyan az, már írtam, de azt viszont nem írtam, hogy én is úgy is élek. Nem tudom ezt honnan veszed, meg azt, hogy a válasz írók is bele tartoznak. Lehet véleményed, minimális rálátásod a témára, attól, hogy nem aszerint élsz. Nagyon kevesen mondhatják el, hogy benne vannak. Azt meg nem tudom miből szűrted le, hogy itt mindenki lelki sérült, aki kijavította a kérdezőt. Kicsit ellenséges és elfogult vagy, de nem tudom miért. Valaki itt megbántott, megsértett, vagy miért gondolsz bele többet, mint kéne?
2019. febr. 18. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!