Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Akik ezt a nagy MGTOW ostobasá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik ezt a nagy MGTOW ostobaságot nyomják, nem veszik észre hogy mennyire gáz?

Figyelt kérdés

Egyértelmű: MGTOW = Incel.


Akit a nők semmibe vesznek és azt hiszi, hogy ha majd nem hajkurássza őket akkor láthatóvá válik. Meg ez a sok idiótaság, Red pill, Blue pill, Game...


Újságíró vagyok és sajnos a minap odakeveredtem a Ferfihang.hu-ra. Hát szörnyű, hogy a sima lúzerséget még lehet tetézni azzal, hogy rasszista, neonáci az illető. Gyakorlatilag a nők teljes lejáratása zajlik azon az oldalon, akkor mégis miért sóvárognak a p|na után? Ezek az én szememben senkiházi ganék. Alfáknak hiszik magukat, közben meg - az ő szavaikkal élve - omegák csak.


Valakinek van hasonló véleménye erről az MGTOW-ról vagy a ferfihang.hu-ról?


26N


2019. febr. 17. 14:44
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/75 anonim ***** válasza:
56%
# 40 Azt hittem a cikkekről is írsz valamit. Kommentekben általában mindenhol megjelennek szélsőséges nézetek. Sok eltévedt lélek kószál az internet sötét bugyraiban, várva, hogy kifejezhesse önmagát: Fájdalmát, dühét, rászabadítva a világra. Anonim módon mindenki jobban tud fröcsögni, mindenkiből előjön az állati én. Mikor előkerül egy állatbántalmazásos poszt, a kommentekben meg lincshangulat alakul ki, a legkülönbözőbb félé kivégzésekkel, emberkínzásokkal tarkítva. Némelyik már szinte félelmetes, és undorító.
2019. febr. 19. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/75 hunyadi1983 ***** válasza:
0%

40. Csak egy nőstény képes ennyit hazudozni, szemrebbenés nélkül. Erre egy FÉRFI képtelen, ugyanis a férfiaknak a pofáját előbb-utóbb betörték miatta.

De kezdjük . Én elítélem a "szélsőséges" feminista oldalakat (is, állítólag mondjuk még nem láttam, hogy a kommemtszekcioban egy nő vitatkozott volna velük) állítod. Ezek szerint a "józannal"nincs baj(she.hu stb) Tehát, ha nem azzal kitétellel fogalmazzák meg egyoldalú, hazug mondanivalójukat, hogy minden férfi egy köcsög, hanem "népművészeti agyagedények". Akkor, az ok, gondolom. És ez hszedből látszik, hogy így van hiszen, te is össze-vissza hazudozol.

Ugyanis a férfihangon pont a következetesség van rajtatok nőkön -főleg- számonkérve. Hogy még a természetellenes "emancipunciságot" sem vagytok képesek korrekten csinálni (pont, azért mert természetellenes a női természetet is beleértve) ugyanis a munka ellenére elvárjátok -a legalább részbeni- eltartást, a házimunka megosztását (de a hazkörüliben nem vagyton hajlandoka résztvenni). Ahogy a vicc tartja, az emancipunciság addig tart, amíg ki kell fizetni a közös számlákat és felcipelni valamit 4.re. Tehát a mindannyiotokban mrglévö haszonleső prosti a Lillith és az örök elégedetlen Éva. Ui az n+1 szar nöstény magazin mellett, talán próbáljátok elviselni az egy szem férfihangot, ahol a ti sötét oldalatok van kielemezve.

2019. febr. 20. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/75 anonim ***** válasza:

"mert természetellenes a női természetet is beleértve"

Nem tudom sírjak-e vagy nevessek?! Mire alapozod ezt az állítást? Mitől lenne természetellenes, fejtsd ki kérlek.


"ugyanis a munka ellenére elvárjátok -a legalább részbeni- eltartást, a házimunka megosztását (de a hazkörüliben nem vagyton hajlandoka résztvenni)."


Ki várja el az eltartást? Kiről beszélsz? Ki nem hajlandó résztvenni a házkörüli munkában?



"Tehát a mindannyiotokban mrglévö haszonleső prosti a Lillith és az örök elégedetlen Éva"

Végre egy igazán értékes gondolat.

2019. febr. 20. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/75 hunyadi1983 ***** válasza:
0%
Kiről beszélek?! Rólatok. Az, hogy a statik szerint mimimum olyan férfi jöhet szóba, akinek bevételei minimum 50 %al meghaladja a tiéteket. Ezt folyamatosan tesztelitek is az első randitól...."emancipuncisag" ide vagy oda. Ezt nevezzük rejtett prostitúciónak (ami genetikai program nálatok, már csimpánzoknál megfigyelve) . (Igen tudom, te "kivétel" vagy :D ha szóba jön ez a téma, hirtelen minden nő kivétel lesz) .
2019. febr. 20. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/75 hunyadi1983 ***** válasza:
0%
És itt jön, hogy még irracionálisok is vagytok, hiszen emancipuncisagotok megakadályozza parazita ösztöneitek kiélését, ugyanis beterelődve a munkaerőpiacra a férfiak fele, ki lett szoritva onnan. Raadasul pontosan a közepszerű, átlagos melóhelyekről....ami népesség megtartó szempontból lényeges lenne.
2019. febr. 20. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/75 anonim ***** válasza:
29%

Heh.. az ba$$za a csőrötöket, hogy a nők már nincsenek rászorulva, hogy eltartsátok őket. Szingliként is szuperül megvannak :)

Igaza van a 40-es válaszolónak. Szánalmas a férfihang, megy a rinya, meg a nőgyűlölő kommentek, de azért kellene a tizenéves muff.

Ti sem vagytok jobbak, mint a radikális feministák. Ugyanarra a szintre süllyedtek.

Nőket akartok meztelenül a konyhába láncolni? Ettől érzitek magatokat tökösnek? Ne dolgozzon, de ne is élősködjön? Kemény öcsém...kemény

2019. febr. 20. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/75 anonim ***** válasza:
100%

"Rólatok" Ez aztán a válasz.


Ebben az esetben, valóban a MGTOW lesz a megoldás a problémára. Amennyiben ezek a tudományosan megállapított és alátámasztott tények és törvényszerűségek igazak a társadalom felére.

2019. febr. 20. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/75 hunyadi1983 ***** válasza:
15%

46

A hszemből úgy tűnik, hogy ez b@ssz@ csőrünket. Te(ti) "öntudatos""boldog"szinglik (a gyógyszerfüggéseket, és az n+1számú pics@riny@ magazinotok, ahol szidtok minket, nem igazán ezt mutatja) Amúgy meg továbbra is mi férfiak tartunk el benneteket, egy másik férfin az állambácsin keresztül. Nélkülünk pillanatok alatt a sz@r enne meg benneteket nőstényeket, ugyanis egy kertibudi összeeszkábálására is alkalmatlanok vagytok.:)))

2019. febr. 20. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/75 hunyadi1983 ***** válasza:
10%
Az a baj, hogy egyszerre akartok közvetlenül élősködni(prostitúció ezer ága) és közvetve (valami nektek kitalált körömreszelgetős kamuállásban) tehát ebben sem vagytok következetesek, játszátok ezt sehova sem vezető csikicsuki játékot.
2019. febr. 20. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/75 hunyadi1983 ***** válasza:
11%
És tudod mi a főbaj veletek, hogy emancipunciság ide vagy oda, meg sem akarjátok tanulni ama nevezetes kertibudit összerakni. Szóval ennyire gondoljátok komolyan ezt...Szóval, csak egy kamuduma az egész.
2019. febr. 20. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!