Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Akik ezt a nagy MGTOW ostobasá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik ezt a nagy MGTOW ostobaságot nyomják, nem veszik észre hogy mennyire gáz?

Figyelt kérdés

Egyértelmű: MGTOW = Incel.


Akit a nők semmibe vesznek és azt hiszi, hogy ha majd nem hajkurássza őket akkor láthatóvá válik. Meg ez a sok idiótaság, Red pill, Blue pill, Game...


Újságíró vagyok és sajnos a minap odakeveredtem a Ferfihang.hu-ra. Hát szörnyű, hogy a sima lúzerséget még lehet tetézni azzal, hogy rasszista, neonáci az illető. Gyakorlatilag a nők teljes lejáratása zajlik azon az oldalon, akkor mégis miért sóvárognak a p|na után? Ezek az én szememben senkiházi ganék. Alfáknak hiszik magukat, közben meg - az ő szavaikkal élve - omegák csak.


Valakinek van hasonló véleménye erről az MGTOW-ról vagy a ferfihang.hu-ról?


26N


2019. febr. 17. 14:44
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/75 anonim ***** válasza:
Engedd el ezt a témát. Tessék kivonulni a szexpiacról és boldog, független parazitamentes mgtow ként élni. Ha ennyi keserűséget okoz ez neked. Ha ahogy mondod a nők már csak ilyenek egytől egyik, nos akkor nincs mit tenni. Neked ez nem pálya. Tudod ami nem megy...
2019. febr. 20. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/75 anonim ***** válasza:
Gyógyszerfüggő? Állambácsi? El vagy te tévedve.
2019. febr. 21. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/75 anonim ***** válasza:
Kertibudira nincs szükségem, lehet, hogy nem is tudnám megcsinálni, de a férfiak többsége sem :)))
2019. febr. 21. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/75 hunyadi1983 ***** válasza:
0%
Most leírod ide az életed? :))))
2019. febr. 21. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/75 hunyadi1983 ***** válasza:
0%
51. Akkor most mégsem gáz, ez a migtow dolog?:)))
2019. febr. 21. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/75 hunyadi1983 ***** válasza:
0%
Amúgy, te indítottad a témát, nem én.
2019. febr. 21. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/75 hunyadi1983 ***** válasza:
0%
Apropó. Egy kérdés. Tudom,hogy nősténylapok nem a színvonalukról híresek(mást meg nem nézek ki belőled), de ezzel a "ganéstílussal" melyiknél firkálsz?! Már, ha tényleg "újságíró" vagy, nem hazudtál mint általában a nőstények.
2019. febr. 21. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/75 anonim ***** válasza:
2 és fél sor lenne az életem?😂
2019. febr. 21. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/75 hunyadi1983 ***** válasza:
0%
Ti életetek nagyjából összefoglalható ennyiben :)))) Tekintve, hogy a női "élet" vegetatív funkciók kiéléséről szól és ennyi. Ezért nem találkozni női tudóssal/művésszel/felfedezővel/tanitóval(most ide ne rakd azt a férfiakhoz képest néhány tízezreléknyit.:D)
2019. febr. 21. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/75 anonim ***** válasza:
És ez kit érdekel?
2019. febr. 21. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!