Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Akik ezt a nagy MGTOW ostobasá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik ezt a nagy MGTOW ostobaságot nyomják, nem veszik észre hogy mennyire gáz?

Figyelt kérdés

Egyértelmű: MGTOW = Incel.


Akit a nők semmibe vesznek és azt hiszi, hogy ha majd nem hajkurássza őket akkor láthatóvá válik. Meg ez a sok idiótaság, Red pill, Blue pill, Game...


Újságíró vagyok és sajnos a minap odakeveredtem a Ferfihang.hu-ra. Hát szörnyű, hogy a sima lúzerséget még lehet tetézni azzal, hogy rasszista, neonáci az illető. Gyakorlatilag a nők teljes lejáratása zajlik azon az oldalon, akkor mégis miért sóvárognak a p|na után? Ezek az én szememben senkiházi ganék. Alfáknak hiszik magukat, közben meg - az ő szavaikkal élve - omegák csak.


Valakinek van hasonló véleménye erről az MGTOW-ról vagy a ferfihang.hu-ról?


26N


2019. febr. 17. 14:44
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/75 anonim ***** válasza:
100%
Látom nagyon résen vagy. Ha nem tűnt volna fel nem a kérdező vagyok, és szerintem a 76% válaszoló sem az. Bár igaz neked egyre megy nő nő nincs különbség, egy életút, egy személyiség egy kaptafa. Pedig a férfiak mindig racionálisan gondolkodnak azt olvastam a férfihangon. Akkor ezt most nem értem.
2019. febr. 21. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/75 hunyadi1983 ***** válasza:
8%
Még sem vagyunk elég nőgyülölők, úgy látom. Így nem írtuk le, erre a kérdésre a kézenfekvő megoldást. :D Miszerint nektek személyiségetek sincs, egy kis ösztönállatok vagytok-ösztönök, között is, csak az elsődleges primer-vegetatív funkciók működnek létfenntartás (zabálás, szarás) illetve a fajfenntartas primer(baszás), de már szülés nem, hiszen kapartattok). Tudod ezt, amit a magyarnyelv úgy fejez ki, hogy asszonyÁLLAT, férfiEMBER.
2019. febr. 22. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/75 anonim ***** válasza:

Maradjatok csak nôgyûlölôk :))

Jobban jár mindeki :)))

2019. febr. 22. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/75 anonim ***** válasza:
91%
hunyadi amúgy a férfihang egyik fő kommentelője. rühelli a nőket, de tipikus férfihangos 170 centi sportos alkatnak a nyoma sincs rajta, ő az akire ha ránézel 10 mp után el is felejted. nem kell vele foglalkozni. sok ilyen oldalra ideokádta már a véleményét, úgy hiszi neten keresztül kell a nőket "idomítani"
2019. febr. 23. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/75 anonim ***** válasza:
100%
:DD
2019. febr. 23. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/75 hunyadi1983 ***** válasza:
0%
Nem, csak 165 vagyok..mondjuk egy 14cmes nőstényhez kepest még mindig magasabb vagyok férfiakat tekintve. :) amúgy nem emlékszem, hogy találkoztunk volna.
2019. febr. 23. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/75 hunyadi1983 ***** válasza:
0%
Ti szukák csak hazudozni és személyeskedni tudtok? Költői kérdésemre,természetesen igen a válasz. Hiszen állatiszintű intelligenciátokból másra nem telik. :D "kek"..
2019. febr. 23. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/75 anonim ***** válasza:
100%
Hunyadi első kommentjének első mondata : "te hazug szerencsetlen" ... Nocsak. Igen személyeskedőnek vélem. Tessék példát mutatni nekünk, mert ez így elég hiteltelen. Biztos a magas tesztoszteron szint miatt ilyen agresszív és támadó mimdenkivel szemben. Azok a fránya primitív ösztönök, lám csak felülkerekedtek. Sajnos amíg érzelemből vitázol addig nincs értelme. Nem kell mindent úgy mellre szívni.
2019. febr. 23. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/75 anonim ***** válasza:
100%
165 jujjj
2019. febr. 23. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/75 hunyadi1983 ***** válasza:
0%

Te nyitottál, már a cím adásodban személyeskedéssel. Erre kikéred a választ. Igazi, áldozatpózban lévő parazita prostiként.

Ahelyett, hogy leírtad volna, hogy -szerinted- miben tévednek az ottani radikálisabb kommentelők. De pontosan tudod, hogy semmiben ezért van hörgés. 😊

2019. febr. 24. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!