Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha választani kellene kit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha választani kellene kit választanátok, magatokat vagy a párotokat?

Figyelt kérdés

Az imént olvastam egy kérdést arról, hogy ki mennyi idő után keresne párt ha ne adj Isten meghalna a párja.

Ezen személy szerint már gondolkodtam, de most inkább megkérdezek mást. Ha választani kellene, hogy a párotok vagy ti menjen akkor hogyan döntenétek?



2019. febr. 17. 15:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha szeretek valakit, akkor mindenképp azt választanám, hogy inkább én menjek. De jelenleg nincs olyan férfi az életemben, aki annyira kötődne hozzám, hogy nekem megérje ilyen áldozatot hozni érte.
2019. febr. 17. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
72%
Amíg ketten voltunk: én. Most, hogy pici gyerekeink vannak, miattuk talán jobb lenne, ha én maradnék.
2019. febr. 17. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Fuu emiatt lehet hogy le leszek pontozva, de őszintén megmondom hogy magamat választanám. Tudom ez önzőség de sajnos nem vagyok egy önzetlen típus. Törődöm másokkal de nekem is ugyanígy csak egy életem van. Mondjuk most amúgy sincs senkim.
2019. febr. 17. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
En mennek inkabb. Ha szeretek valakit, nem akarok nelkule elni. Valahol ez is egy fajta onzoseg, de perpill igy gondolom.
2019. febr. 18. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!