Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Drága hölgyeim. Kivel volt ilyen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Drága hölgyeim. Kivel volt ilyen?

Figyelt kérdés

Kivel volt olyan,hogy hiába passzoltatok valakivel ismerkedès során kb mindenben emberileg,nem volt meg a vonzzalom? Esetleg kèsőbb meglett?


Ha van aki segítene( az èrtelmesen gondolkodó fajtából) nagyon megköszönnèm.



#Vonzzalom
2019. febr. 18. 19:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Miben?
2019. febr. 18. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Régen ismerjük egymást. sosem vonzódtam Hozzá (nő vagyok), aztán jött egy olyan ismerkedési idószakunk amiből szorosabb kapcsolat szövődött. Az elején nagyon vonzódtam Hozzá, aztán évek múltán ugyan, de visszaállt a régi "verzió". Ma is együtt vagyunk, de szexuálisan már nem vonzódom Hozzá.És nem azért mert teltek az évek, inkább azért mert ez korábban sem működött a részemről, csak a fellángolás magával ragadott.
2019. febr. 18. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem lett vonzalom.

Tudtam, hogy szeret, és adtam egy esélyt a dolognak, de hatalmas hiba volt. Mindketten komolyan sérültünk a végére, és odalett a barátság is.

2019. febr. 18. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nálunk fordítva volt. Nem passzoltunk sehogysem de vonzalom az volt nem kevés.
2019. febr. 18. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Sajnos azt kell mondjam a kémia dönt. Ha az elején nincs meg a vágy, később sem lesz. Ha még is történik valami később, az erőltetett és sosem lesz igazán jó a szex, csak amolyan mellékes tevékenység.

Olyan viszont volt, hogy mindenben különbözött az érdeklődésünk, de a szex brutál jó volt vele.

Hogy minden passzoljon, az igen ritka, én nem erőltetném ha nincs meg a testi vonzalom. Férfi barátaim nekem is vannak.

2019. febr. 19. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen, de csóktól tovább nem mentem. Beszélgettünk egy darabig, ő mondta, hogy komoly kapcsolatot is el tudna velem képzelni, én pedig nem voltam benne biztos, ezért abbamaradt a dolog.
2019. febr. 19. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!