Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nagyon vékony lányok! Büszkék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon vékony lányok! Büszkék vagytok karcsúságotokra vagy épp ellenkezőleg zavar titeket, hogy kicsi a melletek esetleg?

Figyelt kérdés
Általában sikeretek van az alkatotokból adódóan vagy inkább hátránynak élitek meg? Nekem a vékony testalkat az ideálom, és ezért nem fér a fejembe, ha valakit nyomaszt saját vékonysága. Még a kimondottan deszka típusú lányokat is szépnek látom. Írjátok le a korotok, milyen az alakotok, és milyen tapasztalataitok vannak mindennapokban, párkeresésben ezzel összefüggésben.

2019. febr. 18. 20:36
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
73%

Én vékony vagyok, telsalkatomhoz képest valamivel nagyobb fenékkel és kis mellekkel (amolyan körte alak, de türhetően).

Eleinte zavart, hogy kicsi a mellem, de mára már elfogadtam. Szeretem, hogy vékony vagyok így elengedem azokat a férfiakat, akiknek a nagy mell jön be és emiatt nem érdeklem őket. Nem cserélném le a testalkatomat, tetszik az, hogy “feszes” vagyok. Talán ebből a magabiztosságomból is adódhat, hogy sokan megnéznek és tetszeni is szoktam a férfiaknak.

19/L

2019. febr. 18. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
86%

Nagyon vékony vagyok, inimini cicikkel.

Elfogadtam, jól érzem már így magam, félek is a nagy hízástól.

2019. febr. 18. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
21%

Hát igen, én is imádok két fokhagymafalat popsit simogatni, gyönyörű a látványuk. És nem titkolom, szex közben is kell nekem a vizuális élmény. A vékony hosszú combok, hason fektetve popsit felfelé pucsitva benne lenni.


Hát ezért (is) imádom az atomvékony lányokat :-)

2019. febr. 19. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
68%
En eleg vekony es alacsony is vagyok, 159cm, 46 kg. En szeretem, hogy vekony vagyok, csak a meretekbol adodoan, van hogy az az erzesem nem nonek hanem kislanynak neznek..ez azert zavaro.
2019. febr. 19. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
90%
Egész életemben b..szogattak azzal, hogy vékony vagyok, ezért gyűlöltem, nagyon utáltam, inkább lettem volna 100 kg, mint vékony. Most egy kicsit másképp látom. Azzal megbarátkoztam, hogy vékony vagyok, és régen a valósnál sokkal vékonyabbnak láttam magam a környezetem hatására, de most szerintem nem is vagyok extrém vékony. Azt utálom, hogy az emberek utálják, de mostmár inkább vagyok vékony, mint duci. Pl lábra és hasra már egyáltalán nem is szeretnék hízni. A mellem az más téma, azt utálom, hogy nincs. Amint gazdag leszek és lesz felesleges egymillióm, megcsináltatom.
2019. febr. 23. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
56%

5-ös:

Ha valakinek baja van a melleiddel, akkor add ki az útját. :)) F

2019. febr. 23. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
55%
büszke vagyok; a családban apám màniája volt, hogy, ha volt rajtam némi plusz, az katasztröfa. Ezt belém nevelte. Vigyázok az alakomra.
2019. febr. 23. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
74%

A személyes üzenet küldőmnek küldtem, de ide is írom, hogy felhívjam a kedves lányok figyelmét, VIGYÁZZANAK! (Főleg, mert van egy olyan sanda gyanúm, a kérdező, aki írogatott nekem étkezési és testkép zavaros).


Nem küldök képet olyannak, akit felizgat egy anorexiás és tudván, én voltam 36 kg (anorexia miatt, amiből nagyon nehezen gyógyultam ki) kíváncsi rám. Veszélyes a filozófiád, hogy egy lány legyen csont és bőr...


Szerintem nem azt kéne fájlalni, hogy 29 évesen már nem 36 kg vagyok, hanem 45, a 157 cm magasságomhoz, hanem inkább örülni. Illetve nem azt elvárni a nőktől, hogy kilógjon a csontjuk, hanem a belső értékeik alapján kedvelni őket.


Valahogy maga a kérdés mögött egy testképzavaros valakit látok, a váltott üzenetek alapján, aki igazából saját maga szeretne egy csontváz lenni, de ehhez kell násoktól a kővetendő példa.

2019. febr. 25. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Én is elég vékonynak tartom magam de jól érzem így magam. 36N
2019. febr. 25. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
30%
Fu de unalmas vagy!
2019. okt. 8. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!