Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Összejönnétek-e olyan lánnyal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnétek-e olyan lánnyal, akinek hiányzik egy foga?

Figyelt kérdés

Az egyik fogamat ki kellett műteni (felső 4, szóval pont határeset, mert látszik is, de nem is). Engem nagyon zavar, mert nekem is kényelmetlen (hiába csak egy hiányzik, azért megérzem rágásnál is) és esztétikailag sem segít, valóban nem szép. Viszont nem tudok vele mit csinálni, sajnos nincsen pénzem megcsináltatni (legalábbis jelenleg biztosan nem tudnám, de azért remélem, hogy majd egyszer később erre is sor kerülhet). Úgyhogy egy darabig ez még sajnos így marad.


Ezt leszámítva rendben vannak a fogaim, ápolom őket és rendszeresen járok fogorvoshoz is. Más területeken is ápolt vagyok, rendesen tisztálkodom, odafigyelek magamra, a megjelenésem is rendben van, a hajam, a bőröm, az öltözékem, a sminkem stb., szóval nem vagyok igénytelen. Tanulok, nem tartom magamat hülyének vagy butának sem. Ha van rá alkalmam, akkor dolgozom is, szoktam önkéntes munkát is végezni. Én azt gondolom, hogy a személyiségemmel sincsen nagy probléma, alapvetően barátságosnak, kedvesnek, segítőkésznek tartom magamat. Sokan szoktak kedvelni, de ha kiderül, hogy hiányzik a fogam (pl. nevetésnél meglátják), akkor utána vannak, akik kb. úgy kezelnek, mint egy igénytelen, ápolatlan, buta öregasszonyt... ami nekem nagyon rosszul esik. Egyrészt azért, mert tényleg nem gondolnám, hogy ilyen vagyok. Másrészt pedig nem tudok vele mit kezdeni, azért 20 évesen nem szeretnék bezárkózni a négy fal közé vagy mit tudjam én soha nem mosolyogni vagy ilyesmi.


2019. febr. 18. 21:11
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
13%

Szia!

Hogyan kezelnéd, ha valaki közeledne feléd, majd mikor meglátja a fogad hiányát, azt mondja, hogy kifizeti a beavatkozást, amivel ez megoldható?

2019. febr. 18. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
82%

Lány vagyok, szóval lehet, ez most nem lesz releváns. Voltam hasonló helyzetben, igaz, nem hiányzott teljesen, de közel tövig letört az egyik fogam, szintén a felső negyedik. Ekkor voltam 22 éves.

Sajnos én sem tudtam megcsináltatni azonnal, 1,5 évig maradt így.

Engem nagyon zavart, a páromat egyáltalán nem. Sokszor elmondta, hogy ennek ellenére is szeret, szép vagyok, és rendbe fogjuk hozatni. Idővel sikerült is.

Ezidő alatt is ugyanolyan sokan akartak megismerni akár az utcán idegenek, akár a munkahelyen, akár neten, pedig látszott, amikor mosolyogtam vagy beszéltem.

Mondjuk nekem apró, hegyes fogaim vannak (neveztek már farkaslánynak, mivel a szemfogaim még hosszabbak és hegyesebbek is a többinél), tehát annyira nagyon nem volt feltűnő, de látszott. Lehet, szabályos, szögletes fogaknál nehezebb takarni.


Aki kíváncsi rád, az így is az lesz, aki meg emiatt nem, azzal nem vesztettél sokat.

2019. febr. 18. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
17%
Előbb utóbb nem árt pótolni, addig meg létezik ideiglenes fogpótlás az olcsóbb. Te mit szólnál ha ismerkedne veled valaki, egy okos, művelt, jóképű férfi, csak éppen hiányzik neki a felső jobb 4-es? Kihagyhatatlanul vonzó lehet.
2019. febr. 18. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
67%

Ugyanígy vagyok én is. Letört az egész, ki kellett húzni, minden mosolyomnál szembetűnő.


Nem nagyon tűnt úgy nekem eddig, hogy ez a férfiakat annyira hű de nagyon zavarná, mert egy igényes/csinos lány vagyok.

2019. febr. 18. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
51%

Összejönnék vele.

De lehet, van, akinél ez szembetűnő és sokat ront, másnál nem annyira zavaró, ez egyéniség kérdése is.

2019. febr. 18. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
51%
Engem nem zavarna.
2019. febr. 18. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
33%
Off:pótoltasd, amint tudod, hogy ne csússzon el a fogsorod, akkor már szabályzás is drágítja
2019. febr. 18. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
51%
Nekem a bal alsó 4es hiányzik kb 15 éves korom óta, most vagyok 32, eddig a kutyát nem érdekelte (pedig össz. 3 évet voltam egyedül ezidő alatt)
2019. febr. 18. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
15%
Hja, beajánlanám a fogorvosomhoz aztán ő megcsinálná neki. Ha szeretném a lányt, akkor ennyit simán áldoznék rá. Nekem is katasztrofálisak lennének a fogaim, ha a fogorvosom nem csinálná meg őket, szerencsére nekem bőven van pénzem.
2019. febr. 19. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
30%

Nincs pénze megcsináltatni? Nem.


Akinek egy olyan összegű hirtelen kiadás, mint egy fogpótlás is megugorhatatlan anyagi akadályt jelent, azzal szerintem más téren is problémáink lennének.


Aktív életet élek, szeretek utazni, elmenni színházba, külföldön túrázni. Ezek mind pénzbe kerülnek, aki egy 100-es kiadásra sem rendelkezik tartalékkal, vagy tervvel, hogy rövid időn belül hogy szerezze meg (bocs, ennyi pénzt pár hónap McDonaldssal össze lehet rakni egyetemistaként is), az nem hiszem, hogy a partnerem lenne az élet más területein, legyen szó szórakozásról, vagy mondjuk közöd életről a rezsi vagy a lakás törlesztő elosztásáról.

2019. febr. 19. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!