Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit mondanátok ha buszon villamoson egy számotokra csúnya férfi oda jönne hozzátok hogy "nagyon tetszel meg szeretnélek ismerni"?

Figyelt kérdés
2019. febr. 19. 07:41
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
87%
Te mit mondanál, ha egy számodra csúnya csaj odamenne, hogy meg szeretne ismerni téged?
2019. febr. 19. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
38%
"Nem vagyok meleg."
2019. febr. 19. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 A kérdező kommentje:
1. Esélyt adnék neki. Hátha megszépül ismerkedés közben
2019. febr. 19. 08:05
 4/38 anonim ***** válasza:
44%
A nők nem fognak őszintén válaszolni, de saját tapasztalataim szerint a pofájába röhögnének, vagy egyszerűen levegőnek néznék.
2019. febr. 19. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
80%

:D

Nyugton hazudj csak nekünk, de legalább magadnak be tedd.


Én elutasítom, ennyi, vagy levegőnek nézem.

2019. febr. 19. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
78%

A verzió: Természetesen rögtön elkezdenék vele flörtölni, és meghívatnám magam egy kávéra a következő megállónál.

Este felvenném facebookra, és szexi képeket küldözgetnék neki. Ha ugrik rá, következő nap már hívnám is a lakásomra és lesz.pnám. Mondanám, hogy ide is költözhet ha akar, ha már ilyen bátor volt, hogy leszólított.

B verzió: Vannak helyzetek, amiken nagyon gyorsan túl kell lépni, és nem kell mondani semmit. Facebookon sem igazolgatunk vissza mindenféle vadidegent aki ránk ír, hogy mennyire bejövünk neki. Egy villamosról gyorsan le lehet szállni.

Te melyiket választod?

2019. febr. 19. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 A kérdező kommentje:
5. Miért szerinted ilyen nem létezik hogy megtetszik idővel és emiatt megszépül valaki a másik szemébe? Mert ha nem akkor eléggé szűk látóköröd van...
2019. febr. 19. 08:19
 8/38 anonim ***** válasza:
82%
Ignorálnám, leszállnék a következő megállón, közben felhívnám a tesómat, hogy maradjon velem a vonalban, míg nem látom, hogy követ-e.
2019. febr. 19. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
96%
Mivel én személy szerint jelenleg nem óhajtok ismerkedni így szépen megköszönöm az ajánlatát hogy ilyen bátor de jelenleg nekem van párom. Kegyes hazugság.
2019. febr. 19. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
93%

Nem vonzó.

Innentől fogva miről kéne beszélnünk?

Ezzel az idővel megszépül dumával pedig nem kell etetni a népet. Akire nem áll fel nektek, azzal ti sem álltok szóba... Ennyi.

Elköszönök, és leszállok, mondván célhoz értem.

2019. febr. 19. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!