Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok összejönnétek ugyanolya...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok összejönnétek ugyanolyan magas pasival vagy 1-2 centivel alacsonyabbal?

Figyelt kérdés
Igazából arra a részére vagyok kíváncsi, hogy a vonzalom kialakul bennetek vagy eleve kizárjátok azzal, hogy arra tudtok férfiként tekinteni, aki legalább 5 centivel magasabb. Az a része, hogy a környezet mit gondol, esetleg zavaró- azt hagyjuk.
2019. febr. 19. 13:19
1 2 3
 1/30 A kérdező kommentje:
Esetleg van olyan különc csaj, aki pl. nem választ magas pasit?
2019. febr. 19. 13:22
 2/30 anonim ***** válasza:
92%
Volt már nálam alacsonyabb barátom, szóval igen. Olyan is volt már, hogy nagyon megtetszett egy nálam alacsonyabb srác de elutasított a magasságkülönbség miatt. Előfordul.
2019. febr. 19. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
8%
A férfiak 185+ kezdődnek. :)
2019. febr. 19. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:
És 100 kg-tól?
2019. febr. 19. 13:43
 5/30 anonim ***** válasza:
92%

Nem szeretem ha egy férfi sokkal magasabb nalam. Túl kicsinek ereznem magam mellette es az zavarna. Szeretem ha kb nagyjából egyforma magasak vagyunk. 170 cm vagyok .

N24

2019. febr. 19. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
89%
Egy velem egymagas pasi volt a párom 4,5 évig. Nem zavart és valószínűleg 1-2 cm mínusz is elmenne ha amúgy nagyon megfog.
2019. febr. 19. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:
én 172 vagyok, preferálom az egyenjogúságot egy párkapcsolatban, szerintem ennek része az is, hogy nincs nagy magasság különbség a pár tagjai között. Mostanában arra az összefüggésre lettem figyelmes a környezetemben, hogy a magabiztosabb, kicsit nagyszájú csajoknak vannak közel ugyanolyan magas párjaik, és a kicsit visszahúzódobb, bátortalanabb alacsonyabb lányoknak vannak 20-30 centivel magasabb barátaik, persze ebből még nem vonok le messzemenő következtetéseket, de valamiért így van.
2019. febr. 19. 13:57
 8/30 anonim ***** válasza:
86%
Igen, a férfiasság nálam nem ezen múlik.
2019. febr. 19. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
151cm magas vagyok, sose volt ekkora pasim, eleve az ismerőseim között magasabbak a férfiak, nagyon kevés az, aki 170cm sincs. Egy nálam alacsonyabbat szoktam látni a lakótelepen, ahol élek, de ő törpenövésű, a végtagjai is aránytalanok, amúgy meg szüleim korú lehet első ránézésre.
2019. febr. 19. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
92%

Volt már ilyenre példa. Csak egy olyan barátom volt, aki igazán magas volt.

A párom is 2-3 centivel magasabb nálam, sosem zavart. (én 173 centi vagyok)

2019. febr. 19. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!