Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A férfiak átlagban inkább...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak átlagban inkább leadják az igényeket csak hogy barátnőjük legyen, a nő meg inkább egyedül van minthogy össze jöjjön egy olyan férfival aki nem felel meg az igényei nagy részével?

Figyelt kérdés
2019. febr. 20. 16:00
 1/7 anonim ***** válasza:
97%
Nem tudom, nagy átlagban hogy működik. Szerencsére az én ismerősi körömben a férfiak és a nők is igényesek, és nem jönnek össze senkivel csak azért, hogy ne legyenek egyedül.
2019. febr. 20. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
97%
Ez teljes mértékig emberfüggő. Ismerek olyan nőt is akinem bír egyszerűen létezni egyedül és akárki elébe kerül azzal összejön, meg olyan pasit is ismerek, aki csak úgy nem jön össze akárkivel. Érdeklődnek iránta nők, de ha ez vagy az nem klappol akkor nem megy bele.
2019. febr. 20. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
97%

Nem tudom, minden ember más.

Azonban az rám nézve igaz, hogy én addig keresek, kutatok, míg olyan párt találok, aki megfelel az elvárásaimnak. Soha nem jönnék össze olyannal, aki nem felelne meg nekem.

Párom teljes mértékben mindennek megfelel.

2019. febr. 20. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Rockarc ***** válasza:

En sem adom alabb. Nem akarok mindenaron valakivel osszejonni, ha valami nem stimmel akkor annak ott vege. Azzal is tisztaban vagyok, hogy csak egy viszonylag szuk kor felel meg nekem, de ezen nem problemazok. Felnott emberek vagyunk, meg tudjuk mondani egymasnak es el is tudjuk fogadni, hogy nem egymast kerestuk. Mivel jo emberismero vagyok, mar az elso randi utan el tudom donteni, hogy kivel akarok tobbet es kivel nem. Nem megyek bele egy olyan kapcsolatba, amivel kapcsoaltban ellenerzesem van, inkabb keresgelek tovabb.


Egyebkent nem egy listaszeruen osszeallitott kerdoiv van, amit vegigpipalgatok, inkabb az osszbenyomas az adott emberrol a meghatarozo. Persze barmikor elojohet valami, ami miatt egyertelmu, hogy nem lesz folytatasa a dolognak.


42F

2019. febr. 20. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Remélem nem, bár ez megmagyarázná, hogy miért van annyi "utálom a barátnőm/nejem, a házassággal pedig vége az életemnek" vicc.
2019. febr. 20. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nyilván vannak kivételek, de általánosságban szerintem igen. Több férfit látok panaszkodni amiatt, hogy szinte teljesen tönkrement, mint nőt.
2019. febr. 26. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

En azt vettem eszre hogy igen, bar csajoknal is inkabb egyutt van valakivel meg mellette tart erre vagy arra hapsikat attol fugg milyen “lyukat” kell betomni!

Nekem is volt nagyon nagyon rovid ilyen kapcsolatom annyival bonyolultabb, hogy komoly kapcsiban voltam vele, szakitottunk, de en sosem voltam bele szerelmes pusztan csak szerettem es tiszteltem mint embert.... rogton utana be is rontott az eletembe valaki aki csosztul vitt mindent de veget is vetettem neki mert mas elkepzeleseink voltak a kapcsolatrol, majd az exem meg mindig itt volt aki szeretett engem nagyon, ki is bekultem vele de nem voltunk hivtalaosan egyutt mondvan tenyleg jo volt vele es inkabb “beerem” azza ha engem oszinten szeretnek en pedig tisztelni fogom.... hat ez nem jott ossze mert egyaltalan nem vonzodtam hozza elsonek testileg majd gondolkozasa sem ragadt meg es egy ideig meg vissza visszatertunk a fentebb emlitett illetovel egymashoz, de en ezt nem akartam jatszani es inkabb ennek is es annak is veget vetettem es most inkabb most egyedul vagyok elem az eletem meg magamat szeretnem “fejleszteni” szellemileg is meg testileg is magammal foglalkozok...


Rengeteg hapsival beszelgetek sokak velem vannak inkabb minta baratnojukket / felesegukkel es erdekesen fogalmaznak a kapcsolataikrol.... ok megvannak a langyos hugyban amig nem talalnak jobbat, vagy akik felesegul is vettek ezt a csunyan szolva langyos hugyot mellettuk ugyanugy tartanak egy olyan not akivel tenyleg szenvedelyesen lekotik egymas energiait.. nem feltetlen csak a szexre gondolok...

Sajnos es sokat gondolkozok is ezen h ez e a “felnott” elet hogy valaki a langyos hugyban legyen csak hogy nyugodt elete legyen de ne teljes atelessel elje az eletet........

24 N

2019. júl. 2. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!