Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem lehet már manipuláci...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem lehet már manipuláció nélkül próbálni elérni valamit?

Figyelt kérdés

Most nem csak a párkapcsolatokra gondolok, hanem bárminemű ismerkedésre, emberek közt viszonyra egyaránt.

Egyenes embernek tartom magam, ha valamire kíváncsi vagyok, ha valamit gondolok, azt kimondom. Rettenetesen fáraszt már, hogy minden ismerkedésnél manipulációba, hátbatámadásba botlok, de már a kapcsolataimban is volt ilyen.

Most épp egy olyan személy csinálja, akivel azt hittem, barátok vagyunk. Egyik nap hagyjuk egymást, mert ő vonzódik hozzám, másnap számonkér, miért nem kerestem.

Minden másnap ír valami apróság miatt, amit nélkülem is tud, aztán ha én kérdezek valamit, nem válaszol, vagy úgy csinál, mint aki meg se hallotta (ezt személyesen is).

Ugyanez egyetemen, munkahelyen nők között is. Ha valaki valamit el akar érni, akkor szépen hátbaszúr, aztán mosolyog közben.

És amikor meg félúton tájékoztatja az ember, vagy szembesíti, akkor meg bámul, mint a boci, hogy ő aztán nem....


2019. febr. 20. 16:56
 1/6 anonim ***** válasza:
24%
Az egész élet erről szól. Nem állsz be a sorba, egész életedbe gondjaid lesznek.
2019. febr. 20. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Kétlem, hogy erről szólna.

Mint írtam, egyenes ember vagyok, és bár elméletben tudnék én is ilyet játszani, nem áll szándékomban, mert nem ilyen a jellemem.

2019. febr. 20. 17:02
 3/6 anonim ***** válasza:
88%
Ne alkudj meg és szépen lassan kicserélődnek körülötted az emberek olyanokra akikkel együtt rezonálsz.Én ezt tapasztaltam.
2019. febr. 20. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Legyen igazad és kételkedjél. Én már nem kételkedek így 60 felett. A húszas éveimben én is úgy gondoltam, mint te. Viszont, mindig falba ütköztem ezzel a hozzá állással.
2019. febr. 20. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kérdező, én ugyan ezen estem át. Bekerültem olyan állásba, ahol irányítani és együtt kell működni másokkal, és természetesen mindenki szuperkritikus. Befolyásolás nélkül nem lehet őket kezelni. Utóbbi 3 hónapban sikerült nekem is beállni a sorba, és jó érzés, nem tűnök ki a sorból.
2019. febr. 20. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Mindenki manipulál. Saját tudta nélkül is. Ezek alapvető pszichológiai dolgok. Meg kell tanulni érvényesíteni az érdekedet. Neked ugyan úgy megvannak a manipulációs techináid, csak valószínűleg fel sem ismered őket, és nem veszed észre amikor öntudatlanul manipulálsz másokat.

De amiről te beszélsz az leginkább alacsony érzelmi intelligencia és lelki sérülések nem pedig tudatos manipuláció.

2019. febr. 20. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!