Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi a fontosabb: hogy a nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a fontosabb: hogy a nő csinos legyen vagy fiatal?

Figyelt kérdés
Mostanában figyeltem fel rá, hogy a férfiak részéről kezdenek elmaradni az elismerések, csökken az érdeklődés irányomban. (Nem direkt nyomulásra gondolok, az mindig is idegesített.) Jelenleg sokkal jobban nézek ki szerintem, mint a huszas éveimben, amikor sokkal népszerűbb voltam úgymond. Most vékonyabb vagyok, rendbehozattam a sérült hajam, sose volt ilyen egészséges és csillogó. Hosszabb és a színe is sokkal szebb, természetesebb. Mostanra kialakult a saját stílusom az öltözködésben, az alkatomhoz előnyösebb, stílusosabb ruhákat hordok. Nyilván az anyagi lehetőségeim is mások, amit magamra fordíthatok. Szóval most sokkal jobban érzem magam a bőrömben, csinosabbnak látom magam. Ezzel párhuzamosan feltűnt, hogy huszonéves, farmer-póló-tornacipős csajok milyen népszerűek tudnak lenni. Arra gondoltam, a korkülönbség lehet az oka. (Én a harmincas éveimben járok.) Lehet, hogy egy bizonyos kor (mondjuk 30 ) felett "lejár a nők szavatossága", bárhogy is néznek ki? Vagy egyszerűen csak megváltozott a kisugárzásom, mióta tartós kapcsolatban élek (a huszas éveim közepe óta), nem tűnök elérhetőnek a férfiak számára? Nem a férfiak szempontjából érdekel a kérdés, inkább a többi nővel való rivalizálás miatt. (Amit nem szeretek a többi nőben, de sajnos én se vagyok kivétel, mert akarva-akaratlanul is összehadonlítom magam velük.)
2019. febr. 22. 23:43
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
76%
Nem kell rivalizalni nulla értelme. Ha jól érzed magad boldog vagy akkor csak ez számítson. Ha nem kapsz elég vissza jelzést a párodtol akkor új társat kell keresni! Nem viszonyítani más nőkhöz magad! Felesleges onpusztitas a vége a kor előrehaladtával. Az számítson aki lehetsz magadhoz képest!
2019. febr. 23. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%

Lehet a korod, lehet, hogy köztudottan foglalt vagy, lehet, hogy annyira tolod a szépítkezést, hogy már "kikent-kifent"-nek sorolnak tudat alatt. Fene tudja. Egyszerűbb lenne egy linkelt before-after képpel.

32/f

2019. febr. 23. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Valójában most természetesebben, női szemmel ízlésesebben nézek ki, mint huszonévesen. Akkor hajlamos voltam feltűnőbben öltözködni, a hajszínem természetellenes volt. Sminkelni sosem szoktam magam, a körmömet festem csak most is, és akkor is. Magas sarkút soha nem hordtam. Most stílusosabb, de sokkal visszafogottabb az öltözködésem, a viselkedésem is. A kikent-kifenthez (ha nem is szó szerint a sok smink, de a művibb külső miatt) közelebb álltam akkor, az biztos. Talán tényleg amiatt van, hogy nem vagyok elérhető. Mert nem vagyok, ez is biztos.
2019. febr. 23. 00:10
 4/25 anonim ***** válasza:
27%
Fessed magad. A ferfiak szeretik az izleses sminket.
2019. febr. 23. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%

Akkor szerintem is az elérhetetlenség lehet az oka, amit egyrészt a kapcsolat ténye, másrészt a komolyabb stílus sugall.

32/f

2019. febr. 23. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
94%

Nekem inkább az számít hogy csinos legyen. A fiatal annyiban érdekes, hogy még gyereket akarok, jobb ha szülőképes korban van.


Lehet, hogy amit te ízlésesebbnek gondolsz az férfiszemmel kevésbé figyelemfelkeltő vagy vonzó.


Ha elérhetetlen vagy, akkor nyilván azokat kevésbé érdekled, akik párt keresnek, kevésbé keresik a társaságod, kevésbé vesznek észre.

2019. febr. 23. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
Sok eszed van így 30 felett..
2019. febr. 23. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
Én csak azt nem értem hogy 30 felett vagy és boldog párkapcsolatban élsz akkor miért rugózol ennyire ezen a dolgon?Az utcán is azt figyeled hogy mennyire néznek meg mennyire nézik a fiatalabbakat.Nem tudom pontosan mit akarsz elérni de ha rendben van az életed akkor inkább arra fókuszálj hogy a párodnak tetszél és rendben legyen köztetek minden.Ugyanennyi energiabefektetés elég hozzá mint amit az idegen férfiak megértésére szántál.
2019. febr. 23. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
38%

Na, csak hogy azt kapd amit vártál. Rivalizálást.


Idén leszek 29 éves. 159 centi és 49 kg vagyok. Vékony, enyhén izmos alakom, vékony derekam, szép kerek popsim van. Hajam fényes, hosszú barna. Odafigyelek az étkezésre és vitaminbevitelre is. Sokat tornázom otthon.

Szeretek testhez simulós ruhákban is járni.


6 éve vagyok együtt a párommal, de a mai napig is megnéznek a pasik. Egómnak és hiúságomnak fényezni oké, de nem ez éltet és nem foglalkozom vele. Nem sminkelek, körmömet se festem.


Hétköznap ilyen hideg időben farmert és magassarkú bokacsizmát hordok.


Kedves és mosolygós vagyok. A mosolyom nem mű és nem erőltetett.

Koromat nem tudják megállapítani. Volt, hogy 23-nak tippeltek.


Remélem elégedett vagy a válaszomnal és kielégítettem a gyerekes rivalizálásodat.

Plusz egy ráadás: az egyik 50 fölötti közfoglalkoztatott munkatársnőm is irigy rám, mert sok kedves megjegyzést kapok férfi munkatársaimtól. Őt meg szinte nem is dicsérik. Persze, hogy sérti az egóját.


Egyébként nincs jobb dolgod 30 felett, minthogy ilyeneken agyalj? Foglalkozz inkább pároddal, vagy hobbijaiddal. :)

2019. febr. 23. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
25%
Ui.: Még mielőtt valaki nem értené, és nekem esne, munkahelyemen dolgoznak közfoglalkoztatott emberek. Én nem vagyok az. Csupán együtt dolgozom velük.
2019. febr. 23. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!