Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, nők, valóban tesztek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők, valóban tesztek így különbséget a férfiak között?

Figyelt kérdés

Férfiként azt tapasztaltam, hogy ha jóképű, szimpatikus vagy vonzó egy férfi, akkor a nők nem veszik zokon ha beszélgetést v ismerkedést kezdeményeznek. Sőt, barátként is jobban elfogadják és jobban megnyílnak az ilyen férfiak előtt.

Ha viszont nem elég jóképű v szimpatikus a férfi, akkor a nők is távolságtartóbbak.

Tényleg számít beszélgetéseknél, barátságoknál, ismerkedésnél (nem feltétlen párkapcsolat) a külső és a szimpatikus összkép?



2019. febr. 27. 08:11
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
86%
mindenhol számít, álláskereséstől a boltban való vásárlásig
2019. febr. 27. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
77%
Mindig mindenütt számított. A jó külsejű emberek állást is könnyebben találtak, már a női HR-esek puszta létezése előtti korban is.
2019. febr. 27. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
78%

Remélem tisztában vagy vele,hogy a vonzó mindenkinek mást jelent.Nekem pl.nem az átlag helyes pasi az.Nagy Barátságot pedig nem ápolok férfiakkal,mivel nem megy.Tehát,ha valaki nem az én ízlésem,akkor beszélgetni beszélgetek vele,de ennyi.

De ahogyan egy férfi is sokkal kedvezőbben viszonyul egy számára vonzó és szimpatikus nőhöz,ezért a nőnek miért kellene alább adnia?Te akarsz haverkodni egy számodra unszimpatikus ,130 kg-os nővel,ha neked nem ő az eseted?Mert az egy dolog,hogy duci,de még kedvesnek sem találod?Na ugye,hogy nem.

2019. febr. 27. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
77%

Nekem nem. Nem az alapján válogatom meg a barátaim hogy hogyan néznek ki. Sőt a legtöbb barátommal, haverommal nem is gondoltam volna hogy valaha jóban leszek (nem külsőségek miatt). És mégis azok vagyunk. De sprc én (most a férfiakról beszélek) egyiküket sem találom vonzónak vagy jóképűnek. De majdnem mindegyiknek van barátnője tehát nem ez nem azt jelenti hogy csúnyák csak nekem speciel más az ízlésem.

A párkapcsolat picit más oda kell a vonzódás és ha ez nincs meg oda-vissza akkor nem biztos hogy működik a dolog. De ez is olyan dolog ami idővel szerintem kialakulhat hogy az ember jobban megismeri a másikat és így a külseje is megszépül/vonzó lesz. Velem volt már ilyen többször is.

2019. febr. 27. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

A jóképűség nem annyira nyom a latba, viszont ha valaki nem szimpatikus, azzal nem fogok barátkozni.

A leszólítást senkitől nem díjazom, utcán egy vadidegen ne jöjjön oda zaklatni, mert elhajtom melegebb égtájra. Szórakozóhelyen, rendezvényeken kicsit nyitottabb vagyok, de ott sem árt, ha előzőleg kapott az illető nonverbális biztatást a részemről.

Ha valaki igénytelen, vagy be van piálva, azt sem tolerálom semmilyen szinten. De barátként nekem volt már pl kifejezetten túlsúlyos, pasiként nem az esetem típusú srác az életemben, akinek aranyos volt a stílusa, volt kisugárzása, és nem volt igénytelen.

2019. febr. 27. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
92%

Hülye kérdés! Persze hogy fontos a szimpátia.

Kutyát se olyat veszek ami nem szimpi.

N27

2019. febr. 27. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
89%

Tegyünk különbséget párkapcsolat és haveri, barátság között.

Párkapcsolatnál persze, hogy fontos, hogy a számunkra vonzó, és tetsző embert válasszuk.

Haveri, barátságnál ez nem lényeg.


Pl. párkapcsolatra soha nem választanék egy elhízott, egészségtelen életmódot folytató, dohányzó, alkoholizáló pasit. Haveri, barátságnál ezt nem veszem figyelembe. A haveri körömben nekem is vannak elhízott, dohányzó emberek.

2019. febr. 27. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Legkésőbb a középkor és az újkor határától kezdve mindig akadtak olyan szélhámosok, akik fél Európát átverték pénzzel (kölcsönök, nem létező üzletre támogatások szerzése, álorvosok, stb.). Gondolom, ha csúnyák lettek volna, mint a bűn, labdába se rúghattak volna.
2019. febr. 27. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes, én bűn ronda vagyok, viszont lefogadom, hogy kellemesebb és jobban fizető állásom van az összes itteni szépfiúnál. Mondjuk tény, nálunk nincs női HR-es, meg tényleg a piacból élő cégről van szó.

De kérdező: szerintem ez nem feltétlenül igaz. Én -- társkeresést leszámítva -- nem éreztem soha, hogy bárki kevésbé lenne kedves velem, csak mert nem vagyok jóképű. Általában fiatalabbnak néznek, és kb. gyereknek kezelnek, ez tény, de soha nem voltak ezért bunkóbbak, meg semmi.

2019. febr. 27. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
29%
Ha 9-es vagy afölötti alfa görény próbálkozik az olyan férfias. Ha 8-as vagy azalatti átlag béta próbálkozik akkor az szexuális zaklatás és #metoo, akit tönkre lehet tenni bármilyen eszközzel a nyilvános megszégyenítéstől, a kirúgatásig.
2019. febr. 27. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!