Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lehet komoly kapcsolata egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet komoly kapcsolata egy csinos nővel egy pénisz amputált férfinak?

Figyelt kérdés
Ismerek egy 43 éves férfit akinek invazív pénisz rákja volt. Emiatt a makkját le kellett vágni, így maradt neki egy kB. 8 cm pénisz csonk, ami merevedésre képes. Most próbálkozik komoly kapcsolatot keres, a külső is számít nyilván.
2019. febr. 27. 12:49
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
84%
Gondolom igen,lehet, ha az a lesavazott nemiszervű nő a hìrekből szerelmet,párkapcsolatot talált.
2019. febr. 27. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
27%
Ha gazdag.
2019. febr. 27. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
56%

Ha a nőnek nem a f..ok az elsődleges szempont es le tud mondani róla akkor igen.

Nekem se tudott a párom, engem abszolut ndm erdekelt megoldottuk mashogy....sokkal jobb ia volt. De nehezen fog talalni, párom is azt mondta mig keresgelt, 1000ből ha 1 .....és akkor meg csomó másnak is stimmelnie kell ugye.

2019. febr. 27. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem lehet így is komoly kapcsolata. A szexet máshogy is meg lehet oldani.
2019. febr. 27. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
36%
Persze, lehet, de akkor ne csodálkozzon senki sem, ha férfi prostihoz fog járni a nő vagy szeretőt keres. Nyugi, az csak testiség, téged szeret és a másokkal való szex nem jelent neki semmit. :)
2019. febr. 27. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Mondom hogy erekcióra képes.... Úgy beszéltek róla mintha képtelen lenne a szexre és kielégíteni egy nőt aktus révén
2019. febr. 27. 13:27
 7/15 Ypszilon1980 ***** válasza:
32%
Egy ilyen testi problémával nem lesz férfi a nők szemében. Találhat párt, de sokkal kisebb eséllyel indul, mintha ott lent minden rendben lenne.
2019. febr. 27. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
26%
Ez borzasztó lehet neki, főleg a msi vilagban, shol mindenki csak a külsőségekre hajt:(
2019. febr. 27. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
8. Igen? Azt mondod mindenki ennyire a külsőségekre megy? Nincsenek kedves aranyos átlagos külsejű nők, akiknek a lelki dolgok a fontosak.
2019. febr. 27. 14:29
 10/15 anonim ***** válasza:
13%

1millióból talán egy ilyen.

Nem kell minden pc dumát bevenni, a világ sajnos ilyen....

(De azért ne adjafela reményt, engem már csecsemőkoromban temetni akartak, s mégis itt vagyok..................)

2019. febr. 27. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!