Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Előfordulhat olyan, hogy már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előfordulhat olyan, hogy már senki iránt sem tudok szimpátiát vagy szerelmet érezni?

Figyelt kérdés

Volt egy lány aki egyszerűen nagyon vonzó volt számomra. Amikor a közelemben volt mindig megnyugodtam tőle és olyankor éreztem magamat a legboldogabbak. Amikor megláttam az erő is kiment a lábamból. Sajnos nem ismerhettem meg közelebbről és így utólag talán a saját hibám és kishitűségem miatt. Nem éreztem magamat méltónak hozzá. Már soha többé nem fogom látni de a mai napig sokszor vele álmodom és csak Ő jár az eszemben. De sohasem éreztem egy lánynál sem amit nála. Voltak olyan lányok akik kezdeményeztek nálam és nem hagytak békén de megszakítottam velük minden kapcsolatot mert nem éreztem azt náluk amit nála. Már nem tudok egyetlen egy lányhoz sem vonzódni.


Vajon ennek mi lehet az oka?



2019. febr. 27. 19:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Passz.
2019. febr. 27. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Lehet hogy te nem érezted magad méltónak hozzá, de vajon ezt ő is úgy gondolja vajon? Ezt nem tudhatjuk. Tehát én azt mondom hogy próbálj meg kapcsolatba lépni vele, beszélgetni, jobban megismerni egymást. Egy próbát megér, hiszen szerelmes vagy a lányba ahogy látom. Ki tudja, az is még megeshet hogy neki is te jársz folyton vaz eszébe és ő is így vélheti a dolgot, mivel nem keresed. Egyértelmű hogy szerelmes vagy a lányba. Ez az oka
2019. febr. 27. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem tudod felvenni vele a kapcsolatot?
2019. febr. 27. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Többet már nem fogunk találkozni, nem látjuk egymást már sohasem.
2019. febr. 27. 20:09
 5/7 anonim ***** válasza:
Miért nem?
2019. febr. 27. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Már nem járunk az iskolába. Nem látjuk egymást többé.
2019. febr. 27. 22:44
 7/7 anonim ***** válasza:

Attól még megkeresheted közösségi oldalakon stb. Egy próbát megér, nem?! (ha már korábban bátortalan voltál).

Ennél az állapotodnál a biztos elutasítás is jobb, mert akkor le tudod zárni, de így csak emészted magad, meg begolyózol a "mi lett volna ha" gondolatokba.

2019. febr. 27. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!