Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Atvert egy lany es nagyon rosszul erzem magam emiatt mar nem tudok megbizni senkiben. Hogy tehetnem tul magam ezen?

Figyelt kérdés

1 eves kapcsolat volt es csak a vegen jottem ra hogy egyedul maradtam. A lany vegig iranyitott hogy kivel beszeljek es kivel ne, azt mondta nem beszelhetek lanyokkal elkerte a telefonom es megnezte a beszelgeteseket mondta ha vele akarok lenni ezekkel a lanyokkal ne beszeljek. Csak osztalytalalkozorol beszeltunk regi osztalytarsaimmal de mivel nagyon akartam a lanyt megtettem neki mindent.

Azt mondta nagyon nehez az elet es en kimebtem dolgozni kulfoldre hogy meglegyen neki is minden es kivettem neki egy alberletet.

Aztan kezdodtek a bajok mondta menjek haza mert nagyon kivanna en negtettem es azt mondta bocsassak meg de faj a hasa... 4 napon keresztul nem.volt semmi.


Utanna mikor hazamentem meg pont megjott neki es semni nem volt csak csok jol felhuzott de nem kaptam semmit.


Es ezt eljatszotta kb 4 honapon keresztul csak vagy a hasa fajt vagy a feje.


Mikor szova tettem en voltam a szemet h egyedul hagytam maganyosan mondtam haza jovok itthon dolgozok azt mondta szo sem lehet rola.

Ekkor kezdtem gyanakodni hogy valami nincs rendben.

Kell a penz de nem vagyok vele ha meg vele vagyok az se jo.


Mikor szova tettem neki azonnal lehordott a foldig es meg en ereztem szarul magam mindig.


Mindegy is kiderult hogy megcsalt es nem szeret ezt nem reszleteznem de a legjobban az faj hogy engem allitott be minden szemetnek pedig semmi rosszat nem tettem.


Viszont mar nem tudom ezen tul tudom.e tenni magam nagyon nehez es azt erzem sose szeretett en meg vak voltam.

Mondtak uj kapcsolat kene h bizhassak ujra egy lanyban de nem tudok nyitni egy lany fele aem jelenleg.



2019. márc. 3. 12:51
 1/10 anonim ***** válasza:
Jó nagy kretén vagy :D már ne haragudj
2019. márc. 3. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ha ezzel mindenki igy lenne akkor 1 csalodas utan mindenki maganyosan kullogna magaele revedve...

Ha igy gondolkodtam volna sosem lettem volna olyan szerencses mint ami most 7 éve tart... ne legyel szelsoseges ;) hisz te magad sem vagy olyan...

2019. márc. 3. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

1.


De kötsög vagy :D Az alacsony IQ-jú, buta emberek, mint a kérdező is éreznek fájdalmat :D

2019. márc. 3. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Koszonom a megnyugtatast. Ugy latszik erdemes nyitnom ujra ha ugy alakul egy lany fele.


De meg szeretem Ot is es visszamennek hozza is ha felkeresne. Meg tudnek bocsatani neki. Mert amikor kedves volt olyan jo volt vele.

2019. márc. 3. 14:01
 5/10 A kérdező kommentje:

Hat igen eleg nagy fajdalmat erzek.

Ugy erzem ha nem kerem rajta szamon hogy massal volt meg egyutt lehetnenk.

Az en hibam

2019. márc. 3. 14:02
 6/10 anonim ***** válasza:
Jó nagy balek vagy, ha ezek után képes vagy szeretni, meg visszamennél hozzá...
2019. márc. 3. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Azt hiszem, a lúzerek prototípusa vagy.
2019. márc. 3. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Lehetseges hogy igazatok van...

Azon gondolkodom, hogy rairok hogy sajbalom h feltekeny voltam.szeretnem jova tenni ha kapok egy eselyt

2019. márc. 3. 14:47
 9/10 anonim ***** válasza:
Nemhittem volna hogy léteznek ekkora balekok. Rossz olvasni...
2019. márc. 3. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Kérlek mondd, hogy trollkodsz... Nem gondolod, hogy ha megcsalt, akkor jogosan voltál féltékeny? Távol akar tartani magától, hogy tudja fogadni a pasijait, és csak a pénzed kell neki. Akkora egy papucs vagy...
2019. márc. 4. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!