Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Más is lát ilyen összefüggést?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is lát ilyen összefüggést?

Figyelt kérdés
Ahogy egyre népszerűbb egy adott országban a feminizmus, úgy csökken ezzel párhuzamosan azoknak a férfiaknak a száma, akik vónzóak a nőknek.

2019. márc. 3. 14:49
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
79%
Ehhez tudni kéne, hol a legnépszerűbb a feminizmus, és mit gondolnak adott ország női.
2019. márc. 3. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
73%

Hogy vetted észre ezt az összefüggést?

Belinkelnéd az ezzel foglalkozó nemzetközi kutatás eredményeit?

2019. márc. 3. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
69%
Nem hallottam meg a hatalmas svedorszagi incel hordakrol, szoval nem hinnem, hogy lenne alapja.
2019. márc. 3. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
54%
Svédországban a legerősebb a feminizmus, de ott még egy rózsaszín inges, vékony kis félmeleg srácra is buknak a nők. Ne úgy képzeld el a vikingeket mint régen, hogy nagydarab, izmos, szakállas harcosok... a mostani generációs férfiak ott hasonlítanak a nőkre. Ráadásul ott anyagilag sem várnak el a nők semmi extrát egy férfitól, mert ott alapjáraton mindenki gazdag, mert gazdag az ország és magasak a bérek és a szociális juttatások. Tehát ott az anyagiakkal sem kell bajlódnia egy férfinak, hogy megfeleljen egy nőnek, mert a jólét az adott.
2019. márc. 3. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
68%
Jó lenne ha így lenne. Ideje lenne már, hogy a nők nagy része tisztában legyen az értékével, és ne álljon össze értéktelen jöttmentekkel. Aki tudja az értékét annak vannak elvárásai, nem elégszik meg akárkivel. Így nyilván kevesebb azoknak a férfiaknak a száma, ami megfelel neki. És ez nagyon is helyes. Inkább legyen valaki egyedül mint egy olyan férfi mellett, aki nem érdemli meg. Természetesen a nemeket megfordítva is igaz ez. Kellenek elvárások és kötelező minimumok ha az ember normális társat szeretne hosszú távú kapcsolatra. Nem kell beérni akárkivel.
2019. márc. 3. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
60%

Magyarországon gyakorlatilag nem létezik feminizmus, maximum a neten, de mégis folyton megy a rívás, hogy a magyar nők a legrosszabbak, és csak a "felső 0,000001%" kell nekik. Így nem, nem vettem észre.


Azt viszont észrevettem, hogy ha keresel statisztikákat arról, hogy mely országokban a legjobb az életszínvonal, oktatás (sőt az egészségügy is) és hol a leginkább vevők az emberek a feminizmusra, akkor regeteg átfedést találsz.

2019. márc. 3. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

"Azt viszont észrevettem, hogy ha keresel statisztikákat arról, hogy mely országokban a legjobb az életszínvonal, oktatás (sőt az egészségügy is) és hol a leginkább vevők az emberek a feminizmusra, akkor regeteg átfedést találsz."


Nem a feminizmus okozta a jó oktatást, hanem a megfelelő oktatás okozta a feminizmust.

2019. márc. 3. 15:03
 8/18 A kérdező kommentje:
És a netes feminizmus is feminizmus, csak passzív.
2019. márc. 3. 15:04
 9/18 anonim ***** válasza:
55%
Talán mert a férfiak egy része kezd adni magára (azaz foglalkozik magával, a testével, a ruházatával, stb.), és itt jön a nagy kérdés, hogy ez előny, vagy hátrány. Szerintem negatív irányba ment ez a dolog.
2019. márc. 3. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
33%

Én olyan összefüggést láttam, hogy a főzni nem tudó nők száma nő ilyenkor, mert nyilván a tudatlanság szabadít fel. Ki érti ezt...

32/f

2019. márc. 3. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!