Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tetszik valaki, nőként hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik valaki, nőként hogyan kezdeményezzek?

Figyelt kérdés

Egy munkahelyen dolgozunk, de csak látásból ismerem. (Nagy a cég.) Mindig mosolygunk egymásra, amikor összefutunk. De az is lehet, hogy ő egyszerűen csak ilyen, és mindenkire mosolyog.. :D


Szóval lehet, hogy nem is tetszem neki. De annyira helyes.. Nagyon szimpatikusnak tűnik. Hogy kezdeményehetnék úgy, hogy ne legyen égés, hogy ha nem kölcsönös a szimpátia?



Bocsánat, ha bugyuta a kérdésem.


Mindketten felnőttek vagyunk már.



2019. márc. 7. 21:15
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Valamivel csak meg tudod szólítani, ha már egy cégnél dolgoztok... Mondjuk keresd XY-t, és kérdezd meg, nem látta-e véletlenül. Vagy munkával kapcsolatosan kérdezhetsz nagyjából bármit, és abból már kialakulhat beszélgetés.

Ne a kudarcra összpontosíts, nincsen veszítenivalód!

2019. márc. 7. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm a kommented.


Igen, közös témánk az lenne, hisz azonos az érdeklődési körünk, ha már mindketten itt dolgozunk.. ez oké.


De hogy kezdjem? Azt szeretné, hogy hogy ha tetszem neki, akkor azt tudja, ha meg nem, akkor ne legyen gáz a szitu, hogy én meg nőként ott izélek neki.. Érted.



A "szemezést" már próbáltam, de félek, hogy már túlzásokba estem így is. Mert ha nekem tetszik valaki, akkor veszettül vigyorgok folyamatosan, amíg ránézek.. :'D



Jajj..

2019. márc. 7. 21:30
 3/17 A kérdező kommentje:
Zöld pacsi megy mindenkinek, aki ír! Légyszi! :D
2019. márc. 7. 21:31
 4/17 anonim ***** válasza:
Szemezz és mosolyogj tovább, illetve tényleg bármilyen indokkal indithatsz beszélgetést.. mondjuk legyen olyan ami után kell néznie és majd keres miatta.
2019. márc. 7. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Ja, igen. Az első, és egyben legégetőbb probléma:


Még nem mutatkoztunk be egymásnak. XD

2019. márc. 7. 21:36
 6/17 anonim ***** válasza:
Egy helyen dolgoztok, be is jelölhetnéd elsőre. Legalább tudná, hogy emlékszel rá és nem csak idegenkedsz.
2019. márc. 7. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Rendben. Ez szerintem sem lenne rossz ötlet. De a helyzet, hogy még nem mutatkoztunk be egymásnak. Hogy teremthetnék olyan helyzetet, ahol kénytelenek lennénk bemutatkozni egymásnak, és nem lenne olyan mű?
2019. márc. 7. 21:56
 8/17 anonim ***** válasza:
Jelöld be ismerősnek, ha jó fej visszaír valamit úgy is.
2019. márc. 7. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Kedved vagy, hogy írsz. De megint leírom, hogy nem tudom a nevét. Se a vezetéknevét, se a keresztnevét. :D
2019. márc. 7. 22:05
 10/17 anonim ***** válasza:
Akkor itt az ideje megérdeklődni persze csak diszkréten egy munkatárstól.
2019. márc. 7. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!