Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Itt azt írják a nők hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Itt azt írják a nők hogy nem szeretik ha rájuk írnak facén, mondván 1 kép alapján dönt a férfi nem tud semmit a nőről, a nők nem ezt csinálják? Rá írok 100 nőre társkeresőn, meg se nézik az adatlapom és nem válaszolnak, ők jobbak akkor?

Figyelt kérdés
2019. márc. 14. 19:58
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
40%
Már megint te?
2019. márc. 14. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Ez olyan dolog mint régen az oviban a tökfőzelék, sose szerettem és most sem. Ugyanígy vagyok a Facebookal is, nem szeretem ill, azt se szerettem ha nő ismeretlenül írt. Társkeresőn sose voltam, azt nem tudom milyen intenzitású.
2019. márc. 14. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
társkeresőn nem kell valaki profiljára kattintani hogy lásd hogy néz ki,nem véletlenül volt pár látogatóm x év alatt
2019. márc. 14. 20:05
 4/15 anonim ***** válasza:

Mit zavar téged hogy ki milyen ráta alapján szelektál ?


"Rá írok 100 nőre társkeresőn, meg se nézik az adatlapom és nem válaszolnak,"


Azért mert a társkeresők átlag 90%-a pasi. Ha most adott egy 20-30 éves nő aki kap napi 50 levelet akkora túl kínálat van F-ből hogy senkit nem izgat 1-1 ember.

Szó szerint van 500 másik a helyébe.

2019. márc. 14. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
az igaz hogy egy nőre rá ír 500 férfi de rengeteg nő van társkeresőn,csak épp lecarnak
2019. márc. 14. 20:10
 6/15 anonim ***** válasza:
25%
Mit nem lehet ezen érteni? A nők sehol sem szeretik, ha egy ronda férfi kezdeményez náluk és bárhol nyitottak, ha egy jó pasi akar ismerkedni. Egyedül ezen múlik, minden más csak kifogás a nők részéről.
2019. márc. 14. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
10%

Tévedsz nagyon kevés nő társkeresőzik pont mert nincs rá szükségük.

Persze h le ....-nak előbb mondtam van a helyedbe 100 másik.

90% -nyi pasi van 10%-nyi nőre. A tárkereső a nők játékszere.

2019. márc. 14. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
33%
Ahogy írták előttem is,jóképűnek kell lenni.Ez dönt.
2019. márc. 14. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
81%

A nők is azért vannak a társkeresőn, mert ismerkedni akarnak. Az, hogy nem válaszolnak, az ő bunkóságuk.

A Facebook viszont nem ismerkedés való elsősorban. Sok nő érzi a privát szférája megsértésének, ha ott írogatnak neki idegenek.

2019. márc. 14. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
64%

Basszus a facebbokot ne társkeresőnek használjuk már!!

Nekem le van tiltva a profilom nagy része az ismeretleneknek,nem látják,hogy párom van,gyerekem van de azért írnak ismerkedés céljából..tök gáz

2019. márc. 14. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!