Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egyedülálló lányok, nők!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyedülálló lányok, nők! Miért sírtok, hogy senki sem kezdeményez nálatok, ha pedig megteszi, miért nem kezelitek jól?

Figyelt kérdés

Sok lány, aki egyedül van, panaszkodik, hogy senki sem kezdeményez náluk. Ha pedig megteszi ezt egy igényes, normális férfi, elidiótáskodják, nem tudják kezelni az udvarlást, közeledést.


Miért vagytok ilyen bénák? 🙂


2019. márc. 15. 21:24
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
91%
Példák?
2019. márc. 15. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
87%
Szerinted hogyan lehetne jól kezelni?
2019. márc. 15. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Kommunikálni, nem kussolni, megszeppenni, behúzni a féket.
2019. márc. 15. 21:32
 4/18 anonim ***** válasza:
86%
Akkor simán nem vagy elég jó nekik. Hidd el ha bejönnél nekik nem viselkednének így. Nem bénáznának.
2019. márc. 15. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Nem a faszt nem.
2019. márc. 15. 21:34
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
A kapcsolat csak a fejedben létezik ezért nem kommonikál, nem kéne másokat zaklatni
2019. márc. 15. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Úgy imádom amikor az egyik itteninek van egy rossz személyes tapasztalata aztán az első amit tesz, az az hogy jön számonkérni a nőkön, hogy mégis miért történt vele az, ami történt.


Honnan a faszból tudjuk?


A múltkor a buszmegállóban egy huszas éveiben lévő férfi hatalmasat eléköpött egy néninek, aztán se szó, se beszéd továbbállt.

Kérdező megmondanád, hogy miért ilyen bunkó az összes férfi? Mi jár a fejetekben, mikor ezt csináljátok? Néhányan azt mondjátok, hogy nem parasztok a férfiak, de aztán ezt láttam a saját két szememmel.... Nem értem kérdező, magyarázd meg, hogy a férfi nem miért viselkedik így...


Ugyanez a kategória ez a kérdés is.

2019. márc. 15. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
86%
Egyszeru, en nem hiszem el, hogy jo szándékkal közeledik. A tapasztalatom az, hogy a lepattanó vagyok. Biztos van mas, akit mar kinézett magának, csak szuksege van feszultseglevezetesre amig a másikat fűzi. Vagy csak potyázik.
2019. márc. 15. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
84%
Ezek szerint vagy egyedülálló nem vagyok, vagy nő nem vagyok, de lehet, hogy egyik sem vagyok. :-D
2019. márc. 15. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Persze. 🤣 Csak te látod az igazságot!!!
2019. márc. 15. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!