Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak, miért van az, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, miért van az, hogy többségetek nem akar komoly kapcsolatot, fél elköteleződni vagy egyáltalán megpróbálni egy párkapcsolatot kialakitani?

Figyelt kérdés

A kérdésem leginkább a 30 év feletti fenti módon gondolkodó férfiakhoz szól. Tudom, talán általánosító, de nem annak szánom, tisztában vagyok vele, hogy vannak kivételek.

Csak egy jó ideje nem találkoztam olyan férfival, aki ne csak szexet vagy ne egy (pár) alkalmas találkozást akart volna.


Eddig abban bíztam, talán a 30 év feletti pasik már komoly kapcsolatban gondolkodnak, de eddig senki ilyennel nem hozott össze az élet.


Férfiak, ha látjátok, hogy valakinek nagyon tetszetek, jól érzitek magatokat a másik társaságában, miért fogjátok menekülőre, miért csak szexpartnert láttok a másikban?

Mi kellene ahhoz, hogy tovább gondoljátok a dolgot?


Köszönöm a válaszokat :-)



2019. márc. 17. 16:04
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
26%
Szerelem.
2019. márc. 17. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
48%
Ez úgy lehetséges, hogy a nők a helyes, jóképű, magas férfiak körül tömörülnek, azok meg rengeteg nőt megkaphatnak és eszük ágában sincs elkötelezni magukat. Ha kapcsolatot szeretnél, ajánlom neked is a külsőre nem top-kategóriás férfiakat, akiknek komoly gondot jelent társat találni, ezért sokkal nagyobb eséllyel meg is becsülik azt a nőt, aki szóba áll vele. Persze ezek a férfiak nektek nem kellenek, úgyhogy ezzel be is zárult a kör.
2019. márc. 17. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
41%
Ez főleg az alfákra igaz, akik bármennyi nőt megkaphatnak. Hülyék lennének megállapodni.
2019. márc. 17. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
94%

"Eddig abban bíztam, talán a 30 év feletti pasik már komoly kapcsolatban gondolkodnak, de eddig senki ilyennel nem hozott össze az élet."



Nem az életkor határozza meg, hogy mit akar az ember. Vannak fiúk és lányok is, akik 16 éves koruktól csak komolyat akarnak. Ahogy vannak 40 év feletti férfiak és nők is, akik csak laza dolgot.


Amennyiben csak olyanokkal találkozol, akik lazát akarnak, akkor ott nem az életkorral van a baj, hanem azzal a férfi csoporttal, amihez vonzódsz. Pontosabban nem a csoporttal van baj, hanem hogy TE olyat akarsz tőlük, amit ők nem akarnak.


Nem azt mondom, hogy keress aktakukac csúnya férfiakat. Az nem megoldás. Viszont gondolkozz el ezen a témán és hátha rájössz, hogy miért is van ez.

2019. márc. 17. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
Sok van, csak nem találtok egymásra...
2019. márc. 17. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Mindben valószínű, van igazság. :$


#4, átlagos vagyok, átlagos férfiaknál is próbálkozok, illetve akik személyesen kezdeményeznek.

Inkább arra gondoltam a kérdésemmel, hogy mivel mindig ha már szóba kerül, mondom, hogy komolyat keresek, nem visszakoznak, kicsit utólag már úgy érzem, inkább azt mondják, amit ilyenkor kb. hallani szeretne az ember, csak hogy egy darabig elszórakozzunk, aztán vagy szinte szó nélkül egyik pillanatról a másikra eltűnnek, vagy egyszer csak azt mondják, hogy nem készek még erre.

Ezt nem értem, miért, hiszen az elején szóba hozom ezt, hogy nem alkalmi partnert keresek. :-(

2019. márc. 17. 16:54
 7/25 anonim ***** válasza:
88%

22% Mindjárt anyák napja, köszöntsd ezzel édesanyádat. Ja hogy akkor nem ad zsebpénzt. :(


Kérdező, vannak normális férfiak, csak nehezebb őket észrevenni vagy akkorra már foglaltak.

2019. márc. 17. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
91%
Nem tudom, csak azt, hogy én már 16 évesen is egy hosszútávú, komoly kapcsolatot szerettem volna, ehhez képest 32 évesen még szűz vagyok és a randi lehetőségét is folyton elutasították a nők. Miért van az, hogy aki hosszútávban gondolkodó férfi, az senkinek sem kell?
2019. márc. 17. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
67%

Akármilyen hihetetlen, erről ti, nők (is) tehettek, kérdező. Mára nagyon fellazult a tartásotok, első szóra ágyba bújtok boldog-boldogtalannal. Így a pasi nincs rákényszerítve, hogy tartós liaisonba keveredjen. Minek?

Tudni kell, hogy a pasinak szex kell. Így van ez évmilliók óta, és így is lesz, aíg világ a világ. A nők dolga volt megszűrni a kínálatot, és csak azokat engedni a pina közelébe, aki volt annyira férfi, hogy el tudta csavarni a nő fejét. Mire ezt elérte a férfi, meg kellett ismernie a nő lelkét, gondolkodásmódját, rá kellett jönnie, hogy a csaj nem hülye, csak másképp (az érzései mentén) él és ítél. Megismerte, megszerette, rájött, hogy milyen jó, ha van mellette valaki, akiért dolgozhat, alkothat, megvívhat a hétfejű sárkánnyal, vagy országát fenyegető idegen haddal. Akiért otthont teremthet, és aki valóban OTTHONNÁ teszi azt az otthont. Mára mindez semmivé lett. Nem kell megismerni a nőt, nem kell a csaj "hisztijével", a lelki problémáival küszködnie, nem kell tanulnia, nem kell fejlődnie, nem kell jobb emberré, szerethetőbb partnerré válnia ahhoz, hogy lecsússzon a bugyi. Minden ujjára jut nő, ha egy kicsit is otthon van a csajozás világában. Akkor meg mi a búbánatos nyuszibogyóért kösse le magát egy tartós kapcsolatban?

2019. márc. 17. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:

#9, teljesen igazad van :-(

És ezért, ha az első randin is akár már nem fekszik le a pasival a nő, már mehet is amerre lát, de az tuti, hogy többet nem keresi - úgy látom. :-(

2019. márc. 17. 19:01
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!