Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányoknak miért ennyire fontos, hogy már első találkozásnál is full laza legyen a pasi?

Figyelt kérdés
Nem mindenkinek olyan a személyisége, hogy csak úgy elsőre megnyílik egy vadidegen előtt.

2019. márc. 18. 00:30
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
42%
Ez csak azoknak a lányoknak fontos, akik full laza kapcsolatot akarnak, akár minden este mással.
2019. márc. 18. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Én úgy vagyok vele, hogy első randin filmekről, zenéről, viszonylag semleges témákról szeretek beszélgetni, kerülöm a túlságosan személyes dolgokat. De valamit nem jól csinálok, mert túl sok a rosszul sikerült randim.
2019. márc. 18. 00:48
 3/16 anonim ***** válasza:
95%

Azért mert aki elsőre egy beszari és/vagy határozatlan alaknak tűnik, az más témában is az lesz, egy nő nem egy olyan alakot keres aki fél hozzá szólni, a határozott, könnyed jellem sokkal férfiasabb mint a tutyimutyiság. Főleg ha első benyomásról beszélünk.


Egyik ismerősöm azért nem jött össze egy sráccal, (pedig belezúgott) mert nem mert, nem tudott megnyílni, csak interneten volt bátor az úrfi. Aztán második talin se, ezért kiábrándult belőle. Nem beszéltek a "randik" alatt szinte semmit, pedig nem volt ijesztő a csaj.

Szóval ha férfias akar valaki lenni, legyen töke, a legtöbb nő is meglazul, nem lesz feszült, nem gondolja azt hogy ez a pali nem az igazi neki ha a férfi úgy laza hogy közben határozott.


De ha úgy laza hogy tojik mindenre, az még mindig jobb ha meg sem mer mukkani.

2019. márc. 18. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
86%

Aki nyitottabb, lazább személyiség az ilyen társat keres. Meg úgy egyébként szerintem ez lenne a normális, hogy nem parázunk rá arra, hogy most valakivel beszélgetni kell. Taszító ha végig érzed a partnereden, hogy kész idegroncs. Átveszed tőle meg azt se tudod hogy reagálj vagy mit merj mondani neki amitől nem kap pánikrohamot. Szerintem senki nem szereti amikor valaminek erőltetett érzete van vagy ideges emberrel kell beszélgetnie. Persze, tök oké ha valaki izgul kicsit az elején de azért egy idő után oldódjon már fel.

Meg sajnos az általános tapasztalat sem valami jó a félénk emberekkel szerintem. Sok az önbizalomhiányos, komplexusos ember közöttük és ez nagyon nem jó egy kapcsolat szempontjából. Nekem volt hasonlóval tapasztalatom és úgy gondolom semmivel nem lehet jobban elrontani egy kapcsolatot, ezért nem is nagyon ismerkednék már hasonlóval.

De egyébként egy randi célja az, hogy megismerjük egymást. Az mégis mi a francra jó ha semmilyen személyes témáról nem beszélünk? Ha párkapcsolati céllal ismerkedünk akkor azért jó ha hamar előkerülnek komolyabb témák. Mert ezekből derül ki igazán, hogy milyen a másik. Abból, hogy szereti a focit meg informatikusként dolgozik nem sok olyat fogok megtudni róla, ami lényeges egy kapcsolatban. Meg persze unalmas is kicsit ha semmi érdekesről vagy különlegesről, vagy mélyebb dologról nem lehet vele beszélni.

2019. márc. 18. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
96%
Ha nem tudnak beszélgetni veled, akkor azt jelenti, hogy nem azonos az érdeklődési körötök. Ez nem baj, ha mindjárt kiderül.
2019. márc. 18. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
82%
Reagàlok az első válaszodra. Szerintem az ilyen témák zene stb. eléggé semmitmondó témák, mintha friendzoneba tennéd magad. Ezekre a témákra ott vannak a barátnők, akikkel csacsoghat ezekről. Benned valami újat keresnek, izgalmasat. Nyugodtan mesélhetsz magadról. nagyvonalakban, tehetsz fel neki nyitott kérdéseket, hogy sokat tudjon magáról mesélni, nem kell nyomulósan, de szerintem már többet érhetsz ha megkérdezed az életcélját, mintsem hogy milyen jó zene az AC/DC. A legtöbb nő szeret magáról beszélni, ha megnyílt előtted, sőt mielőtt megállapodtam volna, nem egyszer majdnem ugy kellett szólni hogy én is szóhoz jussak. ^^
2019. márc. 18. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Minek beszélgessek valakivel filmekről, ha úgysem leszünk haverok sem, mert lábfétises?
2019. márc. 18. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
3-as: Szóval, a lehető legrosszabb az, ha a pali komolytalannak tűnik?
2019. márc. 18. 01:17
 9/16 anonim ***** válasza:
74%

Szerintem ne álltasd magad ezzel, egyszerűen nem jöttél be nekik.

Ha egy lánynak tényleg tetszel, azt le sem tudod vakarni magadról és akár a hörcsögödről is beszélhetsz neki, akkor sem leszel számára unalmas.

2019. márc. 18. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

4-es: Nálam olyan probléma nincs, hogy ne tudnék beszélni, sőőt.:D Inkább a miről és a hogyan lehet a probléma.

Abban egyébként igazad van, hogy félénk ember társaságában nem túl kellemes. Vannak ilyenek a haveri körben, és sose tudom, hogy valójában mire gondolnak, mi jár a fejükben, ez eléggé idegesítő tud lenni.

De ugyanez igaz lányok vonatkozásában is. Csomó félénk lánnyal randiztam már, akikből alig lehetett egy mondatot kihúzni. Hiába éreztem, hogy bejönnék nekik, mégsem volt kedvem második randihoz.

2019. márc. 18. 01:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!