Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Milyen az elképzelésed a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen az elképzelésed a jövendőbelidről?

Figyelt kérdés

Olvastam sok sok panaszt, hogy nekem sosem lesz párom.

Nos, nézzük meg először mik is az elvárásaid a jövendőbelidről. Fogalmazz minnél részletesebben. :)

És végül hasonlítsd magad hozzá, hogy méltó vagy e rá. :)

Fogalmazd meg a külsőt, belsőt.

Ha nő, mekkora mellei legyenek,feneke milyen legyen. sportos vagy nem sportos. Esetleg molett.

Stb.

Ha férfi. Kigyúrt legyen e. Izmos, haj színe szeme színe, magassága.(ugyanez a nőnél is.)

Akár a szerszám méretét is. :) Fontos az is. :)

Stb.


Belső tulajdonságokról.


Milyen attitüdje legyen. Milyen gondolkodásmódja legyen.

Milyen személyiség.

Stb.

Meg ami eszedbe jut. :)

Na hajrá! :D



2019. márc. 20. 17:12
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
30%

A paraméterek amik számítanak:

-érezzem hogy értelmes

-legyen diplomája, az se érdekel ha nem túl jó egyetem

-ne cigizzen, ne igyon sok alkoholt - ezek mind kizáró okok

-adjon magára: sportoljon, ne öltözzön ódivatúan

-legyen őszinte, "monogám"-ne csaljon meg

-ha lehet legyen alacsonyabb mint én, bár ez nem kötelező

-a természetes testi adottságai nem érdekelnek, ha sportol akkor meglesz a minimum szint, viszont az arc adottságai számítanak, de ezt nehéz megfogalmazni (ezen a rostán kb. 15% esik ki)


26/F

2019. márc. 20. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
63%

Hűha, de érzem a lepontozásokat, mert ez a lehető legszubjektívabb téma. :D Nőként válaszolok.


Nekem nagyon fontos, hogy a férfi határozott, ambíciózus és FÉRFIAS legyen, tartással, kellő "hidegséggel", nem kell, hogy túlzottan romantikus legyen. Ezek mellett velem legyen kedves, nyílt, őszinte. Legyen egy jó fanyar humora, ami egyezik az enyémmel, tudjunk együtt hülyülni. Intelligencia szintén nagyon fontos, szeretnék a párommal komoly dolgokról is beszélni.

Legyen benne őrültebb dolgokban is, szeresse a kalandokat. Jó lenne együtt utazgatni, kipróbálni új dolgokat. Ne legyen otthonülős, lusta, sportoljon valamit, amit élvez. Legyen önálló, érett, tudjon legalább valami kaját csinálni magának, mert én nem akarom ellátni 0-24.

Támogasson és legyen hűséges.

Külsőre annyi, hogy vonzzon. Nincs túl konkrét elképzelésem, több típusú ember is bejött már, de leginkább a magas, átlagosabb sportos, izmos testalkatúak tetszenek, ápolt megjelenéssel, és valamiért azok, akiknek kicsit mogorvább az arcuk. :D egyszóval nem ilyen tejbetökök. Semmiképp sem a mai divatos "nőcsábász" férfiak érdekelnek, a divatb*zik kíméljenek a belőtt hajukkal.

Szerszám méret? K*rvára nem érdekel, nem attól lesz jó valakivel. :'D Naggyal is lehet egy unalmas szerencsétlen az ágyban.

Nálam negatívum minden káros szokás/szenvedély is.


Hogy én mit nyújtok?

Hasonló a kisugárzásom, inkább introvertált, de barátokkal őrült, kalandvágyó, szeretem az extrém dolgokat, szeretek sportolni, céljaim vannak és teszek is értük. Hűséges és nagyon őszinte vagyok, nem tűröm a hazudozást.

Nem vagyok magamutogató, plázacica, megjátszós.

Realista vagyok, szeretem a racionalitást, de szeretek álmodozni is, nem vetem meg az "elrugaszkodást a földtől" sem.

Alkatra inkább sportosabb vagyok, a stílusom nőies, de olykor laza.

Szerintem semmi olyat nem várok el, amit ne tudnék nyújtani. :)

2019. márc. 20. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim válasza:
Legyen ribi :D
2019. márc. 20. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Van barátom de tetszik ez a felsorolás úh kiírom mik voltak mindig is a szempontjaim.

Totál kigyúrt abszolút nem vonz, teljesen nyüzüge izomtalan sem vonz. A normálisan életképesen sportos vonz.

Hajszín mindegy de inkább barna, ne legyen olyan szöghaj típus, mint egy drót, az valahogy nekem idegen. Szemszín ne legyen túl világos, vagy nagyon sárgás, ezen kívül bármilyen jó.

Magasság a legjobb ha nálam magasabb valamennyivel, nem sokkal.


Belső:

Őszinte, akár a bunkóságig menően is, vicces de nem vicceskedő, nem erőltetetten pozitívkodó és nem is búskomor. Gyors felfogású, optimista, kicsit gyanakvó és kicsit befordult, féltékeny típus és nem túl pörgős. Reális gondolkodású és érzelmes bár ezt néha titkolja, néha meg nagyon nem titkolja.

:)) Ez jó kis kérdés volt.

2019. márc. 20. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Ezen az oldalon mit jelent az a tulajdonság férfi részről hogy legyen ""határozott""? 2es egy-két példát írnál erre?Nem rossz szándékúan kérdezem ezt csak nyílván gyengébb képességű vagyok így ezt az egyet nem értem.
2019. márc. 20. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

5:

Ne legyen mulya, visszahúzódó, csöndes, merjen kezdeményezni, ha úgy van, határozott elképzelései és céljai legyenek, ne mások befolyásolják, ha van véleménye, mondja el.

2019. márc. 20. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

Legyen tőlem 4-5 évvel idősebb, sportoljon valamit, próbáljon egészségesen élni. Legyen magas, férfias, inkább sármos mint cukipofa.

Lehessen vele viccelődni és komolyan beszélgetni is.

A munkája mindegy, de plusz pont, ha elindít valamilyen vállalkozást. Nem az a lényeg mennyit keres vele, hanem, hogy megáll a saját lábán (persze az minusz, ha családivállalkozásba ellébecol ami nem az ő munkája gyümölcse)

28N

2019. márc. 20. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
4-es szerintem te az előző pasidrol írsz.
2019. márc. 20. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Hasonlítás kimaradt, én is sportos vagyok, de nem fitness lady.

Képes vagyok az őszinteségre bármilyen témában, próbálkozom a reális gondolkodással, igyekszem felelősségteljesen gondolkodni, az érzelmekkel gond nincs.

Felfogásom gyors, ebben egy szinten vagyunk jól elvagyunk.

2019. márc. 20. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
6:Ahogy sejtettem még mindig nem értem.Aki csendes az miért határozatlan?Vagy a visszahúzódó?Ezek különálló tulajdonságok.Nem bírom megérteni.
2019. márc. 20. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!