Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A huszonéves egyedülállók...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A huszonéves egyedülállók hova szoknak közösségbe járni?

Figyelt kérdés

Járok közösségbe (könyvtár, edzés, stb...), azonban gyakrabban találkozni a 20 év alatti és a 30 év feletti korosztállyal, akikkel értelemszerűen legfeljebb baráti, haveri kapcsolatot akarok kialakítani. Ha véletlenül összefutok huszonévessel, akkor jellemző, hogy már van párkapcsolata.


Valahogy mindig sikerült elkerülnöm azokat a helyszíneket, eseményeket, ahol a korombeliek megfordulnak, ezért kérdezném, hogy napjainkban hova járnak közösségbe az egyedülálló huszonévesek.



2019. márc. 27. 16:25
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
77%
Szórakozóhelyek, presszók, kocsmák, plázák, bowling, nyáron strand, esetleg túrázás, ezek jutottak így eszembe hirtelen, persze nem egyedül szoktak menni az emberek, hanem az ismerősökkel. Egyedül nagyon nem szokott szerintem senki sehova menni, ami nem munka/tanulmányok.
2019. márc. 27. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
66%
Ide gyakorira.
2019. márc. 27. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
100%
Beulos szórakozóhelyek..
2019. márc. 27. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
87%
2. :D
2019. márc. 27. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 A kérdező kommentje:

Plázába ritkán megyek, ha megyek is, akkor egyedül. 🙄 Talán majd moziba elcaplatok megnézni a Marvel Kapitányt, az Így neveld a sárkányodat 3-at és a Bosszúállók: Végtelen háborút. Úgy is 12 éve voltam utoljára moziban.


Kocsmába ritkán járok. Ahova hébe-hóba szoktam menni oda jellemzően a 30 éves kor felettiek járnak és általánosságban férfiak, akik jellemzően az "apám lehetnének" korban vannak. Egyetlen egy hölgyet ismerek, aki szintén jár oda a kocsmába és alkalmanként szoktam is vele beszélgetni, azonban Ő még – ha jól emlékszem – általános iskolás (legalábbis abban a korban van). 😆


Szórakozóhelyekre és presszókba nem járok, ráadásul alig jut eszembe szórakozóhely a környéken. (Megjegyzés: a könyvtár egy remek szórakozóhely. 😆) Bowling annyira nem érdekel, azt sem tudom hol játsszák a környéken.


A strandolós korszakomat már félig-meddig "kinőttem", legfeljebb egy jó meleg termálfürdőben merülnék el. 🙂 Túrázni majd talán elmegyek, ha összejön a pénz egy normális kerékpárra. Ha meg nem jön össze a pénz, akkor tókerülés lesz gyalog. 😆


A Gyakorikérdések meg... Az a virtuális térben van, szóval ki van lőve. 😆 A való életben lenne jó ismerkedni, szemtől szembe. 🙂

2019. márc. 27. 16:57
 6/35 anonim ***** válasza:
100%
De ha nem tudsz, akkor jó lesz itt is :) Bár nem ismerem a felhozatalt, de mindig vannak azért szívemnek kedves válaszok a sok ökörködés mellett.
2019. márc. 27. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 A kérdező kommentje:

*Javítás: Bosszúállók: Végjátékot


#6:

Például? 🙂

2019. márc. 27. 21:50
 8/35 anonim ***** válasza:
42%

Az 1 totál hülyeséget ír, ismerkedni nem lehet ilyen helyeken, amúgy diszkóban, és moziban sem lehet.

Olyan helyre kell menni ahol automatikusan beszélgetnek az emberek.

2019. márc. 29. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 A kérdező kommentje:

#8:

Melyek azok a helyek, ahol automatikusan beszélgetnek az emberek?

2019. márc. 29. 19:49
 10/35 anonim ***** válasza:
53%
Mindenféle klubok: sakk klub, menza, vitaklub, stb.
2019. márc. 29. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!