Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit csináljak, ha felnőtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha felnőtt férfi létemre csak a fiatal lányok tetszenek?

Figyelt kérdés
NEM vagyok pedofil! Nem a kislányok tetszenek, hanem a 20-25 év körüli ifjú hölgyek. Karcsúak, bájosak, helyesek. Én 43/férfi vagyok. Az a baj, hogy a korombéli nők kövérek, tramplik, kiélt fejük van (tisztelet a kivételeknek!)El nem tudom képzelni, hogy kisportolt férfiként egy 80 kilós Terikével legyek. NINCS/nem is volt semmilyen kapcsolatom fiatal lányokkal! Az a kérdés, hogy hogy találjak korombéli társat, ha egyszerűen semmi vonzót nem találok bennük? Nyilván lányom-korú csajjal nem tervezek komoly kapcsolatot. Amúgy más férfi is van így? Nem kérek gyalázkodó privát üzeneteket, köszönöm!

#trampli #csinos-fiatal #40-es-nők
2019. ápr. 11. 14:52
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
94%

Ismersz 80 kilós Terikét? Mert nekem bemutathatnád. :-) Nekem megfelelnek a szerinted tramplik is. Kinek a pap, kinek a papné. :-)


Mit csinálj? Ismerkedj!

2019. ápr. 11. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Hat vmi alternativ dimenzioban elhetsz ha minden negyvenes no kover.

Nyilvan fiatalabbak kozott tobb a vekony de idosebbek kozt is van. Keress magadhoz valo sportos not es kesz.

2019. ápr. 11. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
95%
Megértelek a korosztályomon én is elborzadok néha, miért hagyják így el magukat. Nekem sem vonzóak a 40es pocakos kopaszodó urak, igenytelen ruhában. De 25 eves fiúval meg hülyén érezném magam. Ez úgy tűnik általános probléma nem csak nőkre illik. Mondjuk ha egy nagyhasú, tokás, tréningnadragban járó Sanya vagy akkor off a kérdés 😁
2019. ápr. 11. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom hol élsz, de én alig merek kiszállni a kocsiból mikor lányomért megyek az iskolába. Az anyukák egytől egyig csinosak, vékonyak és magabiztosak. Én meg "80 kg-os Terike"-ként ülök a kocsiba és húzódok lejebb és lejebb az ülésben, megvárva míg elmennek, mert szégyellem előttük magam.

Ezek a nők nem csak úgy ott teremnek a suli előtt. Legtöbbjük elvált. Ha ilyenek az elvált nők. Milyenek azok akik szinglik?

2019. ápr. 11. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
94%

Mi az oka, hogy te 43 évesen még ott tartasz, hogy válogatsz? Másnak ennyi idősen már családja van, gimnazista korú gyerekek. Te valahol lemaradtál nagyon az elmúlt 20 évben.

Ezt kéne először kibogozni és rendbe tenni.

2019. ápr. 11. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
98%

Egészségedre, mit lehet erre mondani?


Amugy nekem is udvarolt a 39 éves főnököm, amikor én 22 voltam, szóval nem olyan ritka jelenség ez.

Aztán van, akinek össze is jön, van, akinek meg nem.

De egy 43 éves férfi 25 éves lány kombót már nem is ítélik el annyira, ez már nem akkora korkülönbség.


Amikor pár napja egy 50 feletti pasi keresett itt 20 alatti lányokat hasonló okból, az már bennem konkrét undort váltott ki.

2019. ápr. 11. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
94%

Mindig gyomorgörcsöm lesz a kérdéseidtől.

Úgyhogy tulajdonképpen eléred a célod :D

2019. ápr. 11. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Álmodozz.
2019. ápr. 11. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Persze, csak 80 kilós Terikék vannak :)

Nézz jobban körül.

2019. ápr. 11. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
64%
5. Tudod a párt nem a boltban vesszük rendelésre. Van aki megtalálja fiatalon a párját van aki nem. Van aki elválik van akinek meg meghal a párja. Az, hogy valaki gyalázatosan néz ki 40 évesen viszont mindenkinek a saját igenytelensége.
2019. ápr. 11. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!