Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Striás csíkos bőr férfiaknak?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Striás csíkos bőr férfiaknak? Így esélytelen az ismerkedés?

Figyelt kérdés
Az utóbbi években sajnos nagyon meghíztam, + 40kg-ot és a hasamon a bőr rendesen megnyúlt. mit tehetnék ez ellen? Terhes torna esetleg segíthetne?

2019. ápr. 11. 16:10
 1/7 A kérdező kommentje:
Én férfi vagyok! 48/F
2019. ápr. 11. 16:31
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, de ismerkedésnél nem látja a hasadat, nem félmeztelenül ismerkedsz, nem?
2019. ápr. 11. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
bő pólóban még izmosnak is álcázhatod magadat..
2019. ápr. 11. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Semmi nem fog segíteni,ha már megnyùlt a bőr,és lóg a hasadon.Csak a plasztikai sebész.
2019. ápr. 11. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Neked nem a striákkal van a bajod, hanem a 40 kiló plusszal.
2019. ápr. 11. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
vannak olyan olajok bőrre, amik eltüntetik ezeket. szerintem kérdezz utána patikában.
2019. ápr. 13. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Normális jelenség a stria, gyorsabban nő a tested, mint ahogy a bőr követni tudná. Nekem edzések otán lett stria a bicepszemen, nőtt vagy 5 centit a karom és attól. Ez részben genetika is. Persze a 40 kiló felesleg az más tészta, de önmagában a stria bármit jelenthet.
2019. máj. 18. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!