Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha valakinek 2-3 éves tapaszta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valakinek 2-3 éves tapasztalata van gyereknevelés terén, az előnyt jelent nálatok?

Figyelt kérdés
Tudja, hogy kell szülni, gyereket nevelni, nem kell már tanítgani... Gondolom, igen mert nekem csak 3 hétig volt barátnőm eddig és ezt mindenki kevesli. 39F

2019. ápr. 17. 16:32
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Tudod, hogy kell szülni? Na gyere, mesélj!

😂

2019. ápr. 17. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
89%
Ferfikent tudod, hogy kell gyereket szulni? Istenkiraly vagy!!! Jobb, mint itt barmelyikunk...
2019. ápr. 17. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
88%

Tehát, hogy egy gyerekes apával jöjjek össze...?

Nem kösz. Nem ítélem el, de én nem szeretnék se pótanya lenni, se állandó konfliktusban lenni az előző nővel, hogy épp hol legyen a gyerek.

2019. ápr. 17. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

" Tudja, hogy kell szülni"

A kihordás is megy? Ha igen te vagy minden nő almai pasija.

2019. ápr. 17. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Jaj, már megint te.... a szerencsétlen 39F, akinek 3 hét jutott mindeddig kapcsolatban.

Mondjuk az új, hogy mára megtanultál szülni.

2019. ápr. 17. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
55%

Ne izéljétek már. Múltkor mikor túl sok rostosat ettem, én is megtudtam hogyan kell szülni. Csak én nem tartottam meg. :(

32/f

2019. ápr. 17. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egy kicsit túlgondoltad a dolgot. Ha 39 év alatt 3 hetes volt a leghosszabb kapcsolatod, akkor inkább amiatt aggódnak, hogy egyáltalán képes vagy-e normális párkapcsolatot kialakítani. Nem mindjárt a másik végletet várják el, hogy legyél elvált apuka 2-3 éves gyereknevelési tapasztalattal.


Én egyébként pont egy ilyen vagyok. Elvált apuka 2 éves gyereknevelési tapasztalattal. De egyáltalán nem előnynek látom én ezt nőknél, inkább hátránynak, legalábbis a gyermektelen nőknél mindenképpen. Legalábbis addig, amíg jobban meg nem ismer, amíg nem látja, hogy milyen jó apa vagy, milyen jól neveled a gyermeked. Az elvált anyukák már sokkal nyitottabbak, nem zárkóznak azonnal el, de náluk se mondanám előnynek.

2019. ápr. 17. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
73%

A gyereknevelési tapasztalat nálam hátrány.

Egyrészt mert akkor valószínűleg van gyereke, ami nálam a bocs, de nem kategória.

Másrészt sok helytelen, vagy az én elveimmel ellentétes gyereknevelési rutin is benne lehet ebben. Állandó vita forrása. Főleg, ha a nőnek is van gyereke, aki eddig másképp lett nevelve.

Az is hátrány, hogy az első közös gyerek neki már nem lesz első. Nem lesz meg a közös élmény, hogy először látjátok ultrahangon, először érzed rúgni, először mentek a szülőszobára. Te igen, de a pasi már "rutinosan".

2019. ápr. 17. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
58%
Mit jelent h tapasztalat az a kérdés? Van gyermeked? Vagy volt nevelt gyereked? Amúgy ez nem hiszem h bárkit is érdekelne max egy-két egyedülálló anyát akiknek ez az első szűrő.
2019. ápr. 18. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!