Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit csináljak, ha nem tetszem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha nem tetszem a férfiaknak?

Figyelt kérdés

Nem gondolom magamat csúnya nőnek, valamiért mégsem tetszem/kellek a férfiaknak.

Volt egy három éves kapcsolatom, ahol majdnem megcsalt az exem egy elég könnyűvérű lánykával. Szakítottunk. (A majdnem azt jelenti, hogy találkozgattak, meg már olyanokat írtak egymásnak, hogy szeretlek).

Aztán a másik exem(3,5 éves kapcsolat) megcsalt, együtt járt el a lánnyal programokra, kettős életet folytatott egy évig(tehát nem tudtunk egymásról).

Azóta próbálok pasizni, ismerkedni, nem megy.

Most is van egy férfi, akibe szerelmes vagyok, de nem kellek neki hosszútávon, csak szórakozni akar, én meg abban nem vagyok benne.

A barátnőimért kapkodnak a fiúk, értem nem.

AMit tudni kell rólam: Az arcomat nem tartom a legszebbnek, de javítok rajta sminkkel. AZ alakom 10/10 viszont szerintem, és a férfiak szerint is. A belső tulajdonságaim: kedves, és elég humoros vagyok, viszont elég önbizalomhiányos, és új társaságban nehezen szólalok meg.

Ápolt vagyok, csinosan öltözködöm. Mindig olvasni, hogy pasizni olyan könnyű, de én nem érzem azt. Lehet csak az exeim tették ezt velem, de úgy érzem, hogy én nem jövök be a férfiaknak. Nem egyszer volt olyan, hogy a kiszemeltem oda jött hozzám, hogy bejön neki a barátnőm.

És ez hosszas ismertség után is. Olyan nincs, hogy értem teperne egy férfi, én kellenék neki.

Volt olyan, hogy bejelöltem egy számomra szimpatikus fiút a közösségi oldalon(nem vagyok ez a fajta,de ő nagyon megtetszett), és nem jelölt vissza. Sajnos nekem nincs fenékig érő egyenes hajam, babaarcom, ami a mai 16 éves lányoknak. És eljárok programokra. Egyetemista vagyok, majdnem estig az egyetemen, de sűrűn beülünk koktélozni, egyetemi programokra, sétálni a városban, stb.


2019. ápr. 18. 14:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
83%

A leírásod alapján számomra is érthetetlen. De biztos van valami a kisugárzásodban, viselkedésedben, ami miatt nem kezdeményeznek nálad. Sokszor egy mosoly, egy kedves szó is elég bátorításnak.

36/F

2019. ápr. 18. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
75%

"Mit csináljak, ha nem tetszem a férfiaknak?"


Volt egy 3 éves,és egy 3,5 éves kapcsolatod.Most is tetszik valaki,Te is neki ha legalább megfektetni hajlandó lenne.Szörnyű életed lehet,de tényleg.Te aztán eddig kutyának se kellettél.Elmondjam milyen az,amikor valaki nem tetszik a fêrfiaknak?

2019. ápr. 18. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
58%

Igen ez nekem is feltűnt amire az előző akar rávilágítani ! Már volt két komoly kapcsolatod! Most is van akinek tetszel. Csak te valogatsz és ki tudja lehet van körülötted 20 másik fiú akinek jonlennél csak nálad nem üti a mércét ! Ezért nem is számolód a lehetőségek köze !


Tudod milyen érzés amikor senkinek nem teszel ? Kérdezd itt meg a szerencsétlen 25-35 között férfiakat akiknek még annyi sem sikerült egy nővel hogy egy puszit kapjon.

2019. ápr. 18. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Igen, én pl. nem kaptam még őszinte ölelést lánytól, sőt, azt sem éreztem, hogy számítanék valakinek, mint ember. Mármint nők között. Szűk érdeklődés +asperger +kattantvagyok +nyafogok +mindenrossz.

Na jó az első kettő igaz.

Pedig mit meg nem adnék egy őszinte ölelésért, egy kedves szóért...

26/F

2019. ápr. 18. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Igazatok van előzőek. Én már ezen a kortartományon is túl vagyok sajnos. Azt hogy mennyire tetszenék a nőknek, azt eddig fel sem tudtam mérni. Annak az egy-kettőnek mindenesetre nem jöttem be, akik megtudták, hogy tetszenek nekem.
2019. ápr. 18. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen 4-es, most olvasom, így vagyunk ezzel sajnos. Már azzal is beérném, ha nők társaságában lennék.
2019. ápr. 18. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
30%

Arra jöttem rá, hogy ez a szerelem elég alattomos dolog, mert csak a külsőre épít. Ha egy nőnek nem jön be a külsőd, lehetsz akármilyen szuper az élet sok területén, kutyába se vesznek. Engem volt, hogy nő azért ítélt meg, mert elmondtam, hogy programozó vagyok. Azt mondta, hogy neki ilyen nem kell.

Tudom, hogy a külsőm nem egy világszépség, én sosem lennék képes azt mondani, hogy 10/10-es vagyok, a kérdezővel ellentétben. Mások tarthatnak engem akármilyen szépnek, de alap, hogy legyünk magunkkal szerények. Tartsuk magunkat szépnek, de ne a legjobbnak!

Egy barátság sokszor értékesebb, mert ott nem "dobják ki" az embert a külseje miatt, hanem érdekes a mögöttes tartalom is.

Sajnos a kedvességnek, figyelmességnek nincs értéke, rögtön megy a férfi az aranyos kategóriába, ami az ő névterükben egész mást jelent, mint nálunk, a szexi ellentéteként használják.

Régebben többre mentem, ha bunkóztam a lányokkal, csak fájt, mert nem önmagam voltam, szerepet játszottam.

A különc ember gyakorlatilag halálra van ítélve, mint én is, mert szeretem a romantikus dolgokat (madárcsicsergés, tánc, versek).

2019. ápr. 18. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
27%

#7 én meg inkább pont azt látom hogy plusz pont a programozó, mert az jól keres...

Kérdező, adok egy "titkos" tanácsot:

Járj el sportolni, pl. futni, csinálj gugolásokat. Még ha jó is az alakod, ez rengeteget fog dobni rajta.

2019. ápr. 18. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Mi a szokás itt? Kérdező írj! :DDD
2019. ápr. 18. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekem tecccel!
2019. ápr. 18. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!