Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a jó abban, hogy itt egyesek hamis reményt adnak?

Figyelt kérdés
Sok kérdést olvastam, ahol próbálnak hamis reményt csöpögtetni a gátlásos, ronda férfiaknak, hogy nekik is lehet valakijük, aki szereti. Mindezt alátámasztandó még történeteket is írnak, aminek a hitelessége enyhén szólva is kétséges, hiszen nem lehet megggyőződni, hogy valósak-e.
2019. ápr. 22. 07:09
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
70%
Azért, mert te egy hazug, negatív, pesszimista, változni nem akaró személy vagy, kérlek ne feltételezd azt, hogy mindenki olyan, mint te.
2019. ápr. 22. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Általánosságban írtam a kérdést. Személy szerint nem lenne ellenemre a változás.
2019. ápr. 22. 07:24
 3/27 anonim ***** válasza:
65%

Valójában sokszor az igények leadásával tényleg találhatnának párt.

Csakhát nem akarják leadni az igényeiket, amit részben értek.

2019. ápr. 22. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
Igazad van. Én is leadtam már. Ott tartok, hogy jóformán mindegy, csak nő legyen. Ha ez nem alacsony igény, akkor nem tudom, mi.
2019. ápr. 22. 07:28
 5/27 anonim ***** válasza:
24%

jeeessszus, neked nincs jobb dolgod?

Egy anonim oldalon kb mennyire is lehet meghatározni valakirōl, hogy van-e remény vagy sem, ha jó formán életedben nem is láttad az illetōt?

Az meg a te bajod, hogy milyen történetet hiszel el és milyent nem, senki sem fog téged ezzel gyōzködni pici szívem. Ennyi erōvel inkább mozdulj ki a 4 fal közül, annak semmi értelme, hogy ilyen arctalan oldalon gyōzködjenek itt téged bármirōl.

2019. ápr. 22. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
36%
Mert nem gondolnak bele, hogy ezzel többet ártanak, mint használnak. Ha valakinek alaptalan önbizalmat adnak, akkor az illető annál nagyobbat fog csalódni a kudarcok után.
2019. ápr. 22. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
66%

Akik ilyen történeteket írnak, azok sem titkolják el, hogy tenni kell érte, és mellé szerencse is kell. Ha neked "mindegy, csak nő legyen", akkor valószínűleg nagyon alacsony az önbecsülésed. Ez nem éppen vonzó. Főleg akkor, ha a nő is érzi rajtad, hogy nem kifejezetten rá vágysz, hanem bárkire, és ő egy a sok közül. Ha a nő szemszögéből nézed, gondolhatod, hogy ez mennyire megalázó.


Nem az elvárásaidat kellene a nulláig csökkenteni és itt panaszkodni azokra, akiknek sikerült. Hanem átgondolni, hogy jelenleg mit teszel azért, hogy barátnőt találj, és miben kellene még fejlődnöd. Szedd össze magad. Valószínűleg nem vagy annyira rossz, amilyennek látod magadat, úgyhogy ne hagyd, hogy a nők is olyannak lássanak.

2019. ápr. 22. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
57%
Van optimista meg pesszimista hozzáállás.
2019. ápr. 22. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:

#7:

Annyi mindenen kéne változtatni, hogy egyszerűbb lenne reset-elni az életem, elölről kezdeni.

Ami az önbecsülést illeti, szerintem túlértékelt dolog. Nagyobb jelentőséget tulajdonítanak neki, mint amilyen valójában.

2019. ápr. 22. 07:58
 10/27 anonim ***** válasza:
64%

9#

Kétlem. Én miért kéne, hogy becsüljek valakit, ha önmagát sem becsüli?

2019. ápr. 22. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!