Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Annyira sokat számít a nagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Annyira sokat számít a nagy mellméret a férfiak szemében?

Figyelt kérdés
Imádom a legjobb barátnőmet, de duci testalkatú. Nem túlzok, tényleg az. Szerintem van 80 kg a 160 centis magasságához, de lehet, hogy több, a túlsúlya miatt persze nagy a melle is, E kosarú melltartót vesz. Én 165 centi vagyok, 51 kg, B kosármérettel. Nem tartom magam rondának, mégis őt nézik meg sokkal jobban a férfiak. Engem kevésbé. Mindig rá mondják azt is, hogy milyen szép. Ennyire sokat számít ez tényleg? Nem értem.

2019. ápr. 26. 13:23
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
7%

Nekem te vagy az esetem, nem a baratnod.

Foleg, ha hosszu es dus hajad van :)


F

2019. ápr. 26. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
26%
Akkor én fordítva vagyok bekötve. Engem pont nem vonz a nagy, a kisebb viszont nagyon.
2019. ápr. 26. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Érdekes, nem ezt tapasztalom...
2019. ápr. 26. 13:44
 4/18 anonim ***** válasza:
70%

Kérdező, mindenkinek más tetszik, más az ízlése. Kismellű, vékony, enyhén izmos nőként mondom neked, hogy rengeteg pasi megnéz engem.

Van, akinek meg a popsi tetszik, nem a mell.

2019. ápr. 26. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha valakinek hatalmas mellei vannak, az vonzza a tekintetem nőként is. Szóval hajlamosabb leszek megjegyzést tenni rá, míg mondjuk olyat nem mondok "hű, milyen átlagos méretű melled van!".
2019. ápr. 26. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 Diavolino44 ***** válasza:
85%

Nagy mell mindig divat volt, sose fog kimenni.

Ettől függetlenül te is találsz majd olyan pasit akit a kisebbek érdeklik.

2019. ápr. 26. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
49%
Ez teljesen egyénfüggő. Felesleges általánosítani. Én azt a lányt nézem meg, aki nekem úgy alapvetően attraktív. Az arca,öltözködése és nem a mellét nézem meg hogy mekkora,felőlem lehet nagy vagy kicsi melle is.
2019. ápr. 26. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
72%
A férfiak többnyire az életkedvvel, jó érzésekkel teli nőket kedvelik jobban. Te itt irigykedsz a barátnődre... Nem lehet, hogy inkább a személyiségetek más, azért tartják őt sokan vonzóbbnak?
2019. ápr. 26. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 Bence_ ***** válasza:
31%

Nekem is te vagy az esetem.

Az ő alakja már az inkább igénytelenség.

2019. ápr. 26. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
54%
Azért marhára nem mindegy, hogy egy bálna méretű nőnek vannak nagy mellei, vagy egy vékonynak. A dagi csajok mellmérete nem sokat tesz hozzá nálam a szexuális vonzerejükhöz. Aztán van kiknél bejön, de azt sem kell elfelejteni hogy a pasik 95%-a mindenre ráugrik ami mozog.
2019. ápr. 26. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!