Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Képküldés után miért tünnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Képküldés után miért tünnek el az itteni nők amikor azt mondják hogy amúgy nekik a belső fontosabb?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 27. 12:01
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
75%

Mikor tanuljátok meg végre, hogy a belső ÉS a külső IS fontos? A belső fontosabb, de ha Quasimodóhoz nem tudok vonzódni, akkor ott ette meg a fene az egészet.

És NEM, nem csak Calvin Klein gatyamodellek tetszenek, hanem rengeteg féle férfi (nekem tetszett már hosszú hajú, rövid hajú, túlsúlyos, gebe, stb stb) valami fogjon meg benne.

2019. ápr. 27. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
67%

A belső a fontosabb = "nem vagyok felszínes".


Szinte kötelező ezt mondani, ez olyan, mint a nem vagyok rasszista, irigy, sótlan, unalmas. Ugyan ki gondolna magára úgy, hogy rossz tulajdonságai vannak. Az egy másik kérdés, hogy mi a valóság.

2019. ápr. 27. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
61%
Miért küldesz nekik képet magadról? Én se szoktam senkinek, nem is fogok.
2019. ápr. 27. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
83%

Mert lehet olyan rusnya teremtés vagy, hogy olyan még a kalendáriumban sincsen.



Egyébkent.. az ilyenek felszínesek és gyávák. Mármint nyilván megesik, hogy nem jössz be nekik, de akkor azért illő lenne elmondani és ennyi. Nekem is volt már, hogy eltűntek képküldes után pedig nem a farkam volt rajta.

2019. ápr. 27. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
87%

"Mikor tanuljátok meg végre, hogy a belső ÉS a külső IS fontos? A belső fontosabb, de ha Quasimodóhoz nem tudok vonzódni, akkor ott ette meg a fene az egészet."


#1: ebben igazad van!


Az viszont bunkóság, mikor a kép után annyi vér nincs a pucájában, hogy azt mondja "bocs, nem vagy az esetem", ahelyett egy tiltás az egyetlen válasz.

2019. ápr. 27. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
86%

Amiért az itteni férfiak közül is sokan. Volt pár "élményem" már ezzel kapcsolatban itt, amikor még nyitott voltam ismerkedni ezen az oldalon.

Egyébként az sincs kizárva, hogy nem is nők voltak a nick mögött.

2019. ápr. 27. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

első kommentelő


"Quasimodóhoz nem tudok vonzódni"


Amiről beszélsz az szélsőség. Általában az van hogy átlagos képü srác tehát olyan aki elvegyül a tömegbe, v mi oknál fogva nem tettszik a lányoknak,és ezt a kisugárzásra fogják.

2019. ápr. 27. 12:20
 8/21 anonim ***** válasza:
75%
A kevésbé fontos nem azt jelenti, hogy nem fontos.
2019. ápr. 27. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
70%

"hogy átlagos képü srác"


Ja, az átlagos srác nektek jó pár kategóriával rosszabb, mint az átlagos lány. Lásd mai kérdések sora, ahol nagyon szép lányok a szürke egér és átlagos kategóriába estek.

2019. ápr. 27. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
0%
Hogy lehet itt egyáltalán eljutni egy itteni nővel a képküldésig?
2019. ápr. 27. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!