Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nincsen bátorságom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincsen bátorságom kezdeményezni a lányoknál?

Figyelt kérdés
A lányokon nem igazán láttam sohasem az érdeklődés vagy a szimpátia jeleit. Azt hozzáteszem, hogy bamba vagyok a női nemhez. Tőlük nem kaptam sohasem sem negatív sem pedig pozitív megerősítést sem. Bár hozzám sem szóltak. Megszólalni sem merek a közelükben és szégyellem is magamat. Nem tartom magamat vonzónak a szemükben. Emberek közelében nem érzem jól magamat és sehova sem járok el otthonról. Ezek miatt érzem úgy, hogy kilátástalan a helyzetem.

2019. ápr. 27. 18:07
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ismerős a helyzet. Ha megszólalok, akkor sose találom el a hangsúlyt, hangszínt. Furán néznek rám. Nehezen megy a kommunikáció, sokat gondolkodok fejben, mire kinyitom a számat, de van, hogy így is oltári nagy hülyeséget mondok. :D Úgyhogy nekem sincs kedvem kezdeményezni.
2019. ápr. 27. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
69%
?
2019. ápr. 27. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ismerős érzés, ez van. Gyakorolni kell az ismerkedést, beszélgetést
2019. ápr. 27. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Dettó olyan vagyok mint a kérdező.Én személy szerint nem tudok változni. 30f
2019. ápr. 27. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!