Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Milyen kórképet lehet felrajzo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen kórképet lehet felrajzolni azokról a 30 év fölötti heteró férfiakról, akiknek még nem volt kapcsolata az ellenkező nemmel?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 27. 19:33
 1/8 anonim ***** válasza:
42%
Luzer?
2019. ápr. 27. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
89%
Kórkép?Semmilyet.Mindenki foglalkozzon a saját dolgával,ahelyett,hogy mások magánéletét bírája.
2019. ápr. 27. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem nemigen lehet általánosítani, fizikai impotenciától a szociális fóbián át az aszexualitásig elég sokféle magyarázata lehet a dolognak.

Igazából csak egyetlen 30+ éves szűzet ismerek személyesen, de ő meleg szóval nem játszik a kérdés szempontjából.(Férfival se volt sose mielőtt félre értenétek).


Én messze vagyok a 30-tól(23 vagyok) és heteró szűz vagyok. Fő problémaként a magam részéről azt látom, hogy kevés alkalmam van személyesen ismerkedni, szinte csak a már kialakult baráti körrel vagyok, kevés új csajt ismerek meg. Plusz személyes ismerőseimre nemigen mászok rá, mert nagyon ciki lenne ha nem jönne össze a dolog és nem szeretném ha pletykák indulnának, hogy én sikertelenül bepróbálkoztam xy-nál. A netes társkereséssel meg egyszerűen sose volt szerencsém, ha szót értettem ott valakivel, sőt meg is volt a szikra az tuti elérhetetlen távolságra élt tőlem.

2019. ápr. 27. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Életképtelen ?
2019. ápr. 27. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Életképtelennek nem ezt nevezik,de semmi baj.
2019. ápr. 27. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg önbizalomhiányos, és nem hisz az ilyen-olyan internetes tanácsoknak, és szakirodalmaknak. Még lehet hogy a saját családjában sem bízik.

"Mivel amúgy sem merek odamenni, meg amúgy is nemet mondana, minek menjek oda? Na meg hát hol van az előírva, hogy kötelező ismerkedni, csajozni? Mi van ha van valakije? Majd találok valami elfoglaltságot."

Nekem kb. ezek jutnának az eszembe.

Szar érzés, van akinél eleinte jön elő, mondjuk kamaszkorban, de nekik mindennapos.

2019. ápr. 27. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
63%
Egy boldog embernek nevezném, akit nem terhel az X+1.-dik válás, szakítás, megcsalás/megcsalatás, "kakaskodás egy nőért" műsor, veszekedés egy nővel, vagy épp a gyerek.
2019. ápr. 27. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mondjuk... Egyedülálló? :D
2019. ápr. 28. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!