Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem túl beszédes átlagos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem túl beszédes átlagos férfiak nem kellenek az átlag csajoknak?

Figyelt kérdés

Nehéz megváltozni, meg nekem jó is így én nem szeretek unalmas beszélgetésekbe kapcsolódni. De ha veszekedés van vagy szópárbaj abba könnyedén becsatlakozok és visszaoltok mindenkit.


Engem nem érdekel más hülyesége, hány gyereket szült meg hogyan stb. azt is utállom ha csak nekem kell beszélnem a másik meg csak jah, igen, úgyvan szavakkal válaszol.


Én nem ez a kategória vagyok, egész mondatokban is szoktam válaszolni.



Az első lány akivel randiztam átlagos volt csak és nem, is érdekelt aztán összejöttem vele és ő meg dobott. A barátnőjétől tudtam meg azért mert csendes vagyok...



2019. ápr. 28. 14:44
 1/8 anonim ***** válasza:
Azok szinte senkinek nem kellenek, maximum a boszorkány kinézetű, zsírdisznó testű nőknek. :)) F
2019. ápr. 28. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
71%
Nem hát. A mai átlag csajnak hihetetlenül sivár az élete, ezért alapvető igénye, hogy a világ szórakoztassa, mivel egyedül belehalna az unalomba. A partnerétől is ezt várja.
2019. ápr. 28. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mert lehet nekik a beszélgetés mindenféléről fontos része egy párkapcsolatnak. Én is csendes vagyok, és az olyan emberek szeretnek, akiknek rengeteg mondandójuk van, engem igazából nem zavar. Nyilván ha te őket lenézed ezért, akkor nem fognak kedvelni.
2019. ápr. 28. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
80%

Az "engem nem érdekel más hülyesége" már alapból kizár bármilyen párkapcsolatot. Aki úgy áll hozzá mindenkihez, hogy hülyeségeket beszél, szerinte csak annak van értelme amit ő mond, minden más csak üres csevegés az mit vár? Ilyen ember senkinek nem fog kelleni.

Soha nem jönnék össze olyan emberrel, aki baromságnak tartja amiket mondok. Csak olyan emberrel jönnék össze, akivel meg tudjuk beszélni a hétköznapi "pletyka" témákat is, de az univerzum keletkezését, az éhezés megoldását vagy világgazdaságot is. Mert az életben rengeteg izgalmas téma van amiről megéri beszélni, és rengeteget elmond egy emberről, hogy hogyan áll hozzá ezekhez. Te egyszerűen csak arrogáns bunkó vagy akit semmi nem érdekel csak ami szerinte jó.

2019. ápr. 28. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
83%
Nem a "csendességed" a fő probléma, hanem emberileg nem ütsz meg egy bizonyos alapszintet.
2019. ápr. 28. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

4# khmm, arrogáns bunkónak ítélsz, mert van jobb fontosabb dolgom az életben, mint szomszéd néniket hallgatni, 40 éve hány perc alatt lett meg a gyereke.


Én elhallgatom a pletykákat nem arról van szó, de mikor totál értelmetlen, hülyeségeket hordanak össze, többnyire nők na attól falra mászok.

2019. ápr. 28. 19:13
 7/8 anonim ***** válasza:
69%
Akkor minek neked nő?
2019. ápr. 28. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
31%
7: Jó a kérdés! Úgy 30 éves korára a legtöbb férfi felteszi magának.
2019. ápr. 28. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!