Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van két gyereke a férfinek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van két gyereke a férfinek, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Van egy férfi, nagyon tetszik nekem, láthatóan ő sem közömbös irántam, de még nem tudok róla sok mindent. Egyedül neveli a két lányát, a körülményeket nem ismerem. Nektek kizáró ok lenne? Ha van valakinek tapasztalata ezzel kapcsolatban, az ossza meg legyen szíves.

32N (gyermektelen)



2019. ápr. 28. 20:16
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
88%

Ezt csak te döntheted el.

Én speciel nem kezdenék gyerekes nővel, mert nem bírom a gyerekeket, de ez téged ne tartson vissza

2019. ápr. 28. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
27%
És ha csak egy lenne?
2019. ápr. 28. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
75%

Tudok olyan esetről, amikor 5-gyermekes özvegyhez ment feleségül egy hajadon és boldogan éltek halálukig. Persze, ez évtizedekkel ezelőtt volt, de határozottan nem volt érdekházasság.

A Te helyzetedet elképzelhetőnek találom, főleg, ha nem idegenkedsz más gyermekének a felnevelésétől, esetleg közös gyermek/ek/től sem.

F.

2019. ápr. 28. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Saját gyereket nem akartam, és a jövőben sem akarok, ennek ellenére szeretem őket.
2019. ápr. 28. 20:24
 5/18 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy számítana-e bármit is, ha csak egy lenne.
2019. ápr. 28. 20:25
 6/18 anonim ***** válasza:
60%
Hát azért nem mindegy...1-et még úgy ahogy elvisel az ember és talán meg is kedvel de kettő....az már sok.
2019. ápr. 28. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
5%

Ezt engedd el!


MINDENKI érdekében!

2019. ápr. 28. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
53%
Ez számodra kérdés, akkor itt a vége.
2019. ápr. 28. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
#8/8 Miért ne lehetne kérdés, ha nincs benne tapasztalatom.
2019. ápr. 28. 20:49
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Nekem sem volt tapasztalatom gyereknevelésbe, együtt élésben gyerekkel.

Mégsem volt egy pillanatra sem kérdés, mert az anyukába szerettem bele. A gyerek meg hozzá tartozott.

2019. ápr. 28. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!