Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tinderen és Facebookon tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinderen és Facebookon tényleg ennyire esélytelen összejönni bárkivel?

Figyelt kérdés

Fél év alatt sok több száz like-ból volt már kb. 30-40 match-em rajta átlagos csajokkal, ebből olyan 10-el sikerült a komumnikáció, aztán ebből olyan 2-3 volt akivel már majdnem randit beszéltünk meg aztán huss, hadjuk szia.


3-4 szer regisztráltam és töröltem magam ott. már 3 hete nem töröltem magam, érdekes módon a fótóim újra megjelennek újra regisztrálok.


Facen is ment az ismerkedés, de az még rosszabb volt ott.



2019. máj. 1. 09:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
70%

1) hagyjuk*

2) az accountot kell törölni, nem csak az appot

3) a Facebookot egyre kevesebben használják, és alapvetően nem ismerkedésre való

4) Tinderen akkor van esélyed, ha a) nő vagy, b) kinézetre top pasi vagy

2019. máj. 1. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
90%

Csúnyaként ne tinderezz.


Üdv

Tinderkirály

2019. máj. 1. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Nem számoltam, hogy hányat like-oltam eddig, amióta használom az alkalmazást, de több 100 matchból akadt 30-40, akivel valamennyire tudtam beszélgetni és tovább jutottunk a sablon beszélgetésen, ebbōl volt 5 személy, akivel randiztam is, ebbōl volt kapcsolat is.

Azonkívül voltak ilyenek is, jó páran, akikkel felmerült a randi téma, aztán nem lett belōle semmi.

Tehát úgy látom, hogy kitartóan kell próbálkozni sokat, ahhoz, hogy összejöjjön azon valami.

2019. máj. 1. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
77%

#1es: az acc törlése sem elég újabban ahhoz hogy felpörgesse a matcheket, mert telefonszámból látja hogy regeltél már korábban.

Kérdező, a statisztikáid egész jók, csak kíváncsiságból milyen témájú képeket tettél fel?

Amúgy újabban azzal tudod a mtachek számát növelni, ha minél gyakrabban likeolgatsz tinderen, pl. minden nap reggel és este is.

És igen, ugyan ez van nekem is, csak kb. 30 matchem van. Eddig 6 csajjal beszéltem, és mindegyik elillan.

A legnagyobb baj hogy az emberi ismerkedési mechanizmus személyes kapcsolaton alapul, ezért chaten keresztül nagyon nehéz ismerkedni.

Facebookon ne ismerkedj! Nem arra való! A Tinderen az emberek nagy része pedig csak ego fényezésre van fent/egyéjszakást keres!

2019. máj. 1. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Aki jól nézz ki annak könnyű ismerkedni !
2019. máj. 1. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
52%
Tinderes nőkkel nem igazán lehet kommunikálni. Bármit írsz semmi reakció, vagy csap pár szavas, de semmi érdeklődés. Kukák tinderen a csajok. Bár csak tudnám, mire gondolnak olyankor, vagy mit várnak el a másiktól.
2019. máj. 1. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
70%

Nornalis lánynak nincs idege sokáig bírni a peniszkuldo, vagy szia mizu üzenetek tengerét, így maradtak a defektesek és a matchgyujtogetok, akikkel nem igazán lehet ismerkedni. A legtöbb fiú teljesen komolytalan a netes ismerkedesben, mindegy, csak nő legyen alapon megy a dolog. Ezt a nők is tudják, és ez nem túl vonzó. Egy nő fél nap alatt összegyűjt annyi matchet, mint te fél év alatt (és ebben semmi költői túlzás nincs)


Szóval a probléma gyökere a kedves férfitársainkban van. Amíg a legtöbb férfi így viselkedik, addig az internetes célirányú tarskereses nagyon nagyon nehéz, mert a nornalis férfi elveszik a rengetegben, a nornalis nő meg inkább hagyja az egészet, nekik nem ér ennyit.


Az internet megjelenésével sokkal könnyebb lenne a párkeresés mint régen. De amíg a férfiak vadul futnak minden nő után, addig a nők téged sem fognak komolyan venni.


Mit lehetne tenni? Ismerkedj a valóságban, vagy ha már net, akkor beszélgess nőkkel mindenféle netes fórumon, ami nem speciálisan erre van kitalálva.


Nekem többre baratnom volt már internetről, de a tinder a társai csak arra jók férfiként, hogy felidegesitsen, vagy leépítse az önbizalmad.

2019. máj. 1. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
90%

Bárkivel összejönni valóban esélytelen, mégis miért kellene járni bárkivel. Ha találsz valakit, akivel kivételesen szimpatikusak vagytok egymásnak, akkor esélyes, máskülönben miért kellene minden jött-ment akárkivel randizni?

Én nem tartom nagy drámának, ha valaki azon sír, hogy 60 nōnél próbálkozott és nem jött be. Azt jelenti, hogy nem válassza meg jól, hogy kinél próbálkozzon, csak válogatás nélkül össze-vissza mindenkinél nyomul.

2019. máj. 1. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
69%

#6 Te hogy szoktál tinderen kommunikálni? Ha te sem írsz valami tartalmas üzenetet, akkor nemigen van mit várni a csajoktók se.

Én szoktam ismerkedni ott, van akivel lehet, de sok olyan pasi is van, aki csak 1-2 szavas üzenetet tol, azt ilyeneknél én sem értem, hogy mit várnak, minek írnak.

2019. máj. 1. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
# 9 Én próbálok felhozni témákat, tartalmat belevinni, érdeklődni. De semmi értelme úgy látom. Múltkor is kész litániát írtam, de arra semmi reakció nem jött. Abba is maradt a beszélgetés, mert nem erőlködök tovább, ha leszarnak. Most meg pont a filmekről volt szó egy másik lánynál. Írtam neki egy film címet, amiből kiindult az egész beszélgetés, mert azt írta, hogy nem látta. Kérdeztem, hogy az első részét se? Azt írta, hogy nem érdekli az a film. Mondom akkor jó, és megkérdeztem milyen filmeket szokott nézni. Leírt egy filmcímet, amit legutóbb megnézett. Erre én kérdeztem: Még nem láttam, érdemes megnézni? Neked tetszett? Jön a válasz: "Eléggé", és ennyi, azóta semmi. Na akkor most erre mit írjak? Erőlködjek még, vagy hagyjam a pitsába? Ez megy minden esetben, mármint abban kemény két matchemben ami fél évente van. Vagy az volt, hogy flegmáztak, meg kijelentette a kiscsaj, hogy ő 10 másik sráccal beszél mellettem, bocsi. Mondom oké, ez van. Vagy egyből szétváltak, vagy az első üzenetem után, vagy csak az hogy nem írtak vissza. Olyan, hogy értelmesen tudtam volna bárkivel is beszélgetni tinderen, nem fordult még elő velem. Bezzeg évekkel ezelőtt itt a gyakorin milyeneket lehetett levelezni. :D Csak sajnos itt is azok voltak az értelmesek, akiknek volt valakijük, vagy messze laktak... Elvileg a társkeresők pont arra lennének, hogy olyat illetőt találj magadnak, aki vonzó valamilyen szinten számodra, de valahogy használhatatlan az egész, nem veszi senki komolyan, megriadnak tőle, ha találnak valakit, vagy nem tudom. Én sose küldtem a farkamról képet, sose zaklattam "jösz dugni?" üzenetekkel senkit, mindig próbáltam értelmesen elbeszélgetni az illetővel, hogy kicsit megismerjem, megtudjam van-e valami közös bennünk, meg hogy vajon érdeklem-e valamennyire a másikat, de semmi. Én megértem, hogy teljesen más világban él az illető, és nem passzolunk, de hogy minden esetben ez legyen. Nem értem... Ezek után tuti, hogy bennem van a hiba, tudom, mert nem a víz a hülye, ha nem tudok úszni, nem? :D csak azt nem tudom min kéne változtatnom, hogy jobb legyen a helyzet. Meg már igazából a kedvem is elment az egésztől. Csak fölösleges fárasztó időpocsékolás az egész.
2019. máj. 1. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!